Programe Forum - Welcome
Speci djegës ul dëshirën për seks People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Speci djegës ul dëshirën për seks

Shko poshtë

Speci djegës ul dëshirën për seks Empty Speci djegës ul dëshirën për seks

Mesazh nga Master prej Sat May 26, 2012 12:44 pm

Speci djegës ul dëshirën për seks F.0524013724958_m
Ndonëse përdoret mjaft shumë si shije që ia heq ëmbëlsinë ushqimit, speci djegës ulë dëshirën për marrëdhënie seksuale.
Sipas testuesve të këtij fenomeni, speci djegës ulë për 13 për qind dëshirën e partnerëve për të pasur marrëdhënie seksuale.

Kjo ndodh për shkak se lëngu i specit pas tretjes kalon edhe neper kanalet urinare dhe kështu jo vetëm që ulë dëshirën për seks por edhe shkakton dhimbje të kanaleve urinare dhe të vetë penisit dhe vaginës.

Ndërkohë një ndezje cigareje bashkë me çokollatë para seksit është një zgjidhje mjaft e mirë për seks të suksesshëm. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Speci djegës ul dëshirën për seks Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi