Programe Forum - Welcome
Kush e ka gjoksin me te madh? Bjondet i masin me peshore… People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kush e ka gjoksin me te madh? Bjondet i masin me peshore…

Shko poshtë

Kush e ka gjoksin me te madh? Bjondet i masin me peshore… Empty Kush e ka gjoksin me te madh? Bjondet i masin me peshore…

Mesazh nga Master prej Sat May 26, 2012 10:48 pm

Kush e ka gjoksin me te madh? Bjondet i masin me peshore… Images.ashx13sj-460x323
Shikuesit e nje reality-show ne Britani kane shijuar nje veprim paksa te çuditshem te dy motrave.

Dy motra pjesëmarrëse të një “reality-show” në Britaninë e Madhe, gjatë një diskutimi në lidhje se kush e ka gjoksin më të madh, kanë vendosur që t’i masin në transmetim direkt. Kështu, Billie 22 vjeç ka vendosur pjesën e përparme të saj mbi një peshore për të mësuar sesa të rënda ishin, më pas ka qenë radha e 21-vjeçares Sam. Shikuesit s’kanë mundur të bëjnë gjë tjetër veçse të shijojnë sesi dy bukuroshet vendosnin “asetet” e tyre mbi pajisjet e peshimit. Vërtet një “show” i këndshëm që vështirë të ishte vënë re më parë në televizion./Ikub


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kush e ka gjoksin me te madh? Bjondet i masin me peshore… Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e ka gjoksin me te madh? Bjondet i masin me peshore… Empty Re: Kush e ka gjoksin me te madh? Bjondet i masin me peshore…

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 12:47 pm

aaahahaahaah ca osht kjo;mor se na e shpife me keto gjona;apapapa vec aty e ke mendjen
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi