Programe Forum - Welcome
Meshkuj jeni gati? 70-vjecarja e virgjër gati të dorëzohet People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Meshkuj jeni gati? 70-vjecarja e virgjër gati të dorëzohet

Shko poshtë

Meshkuj jeni gati? 70-vjecarja e virgjër gati të dorëzohet Empty Meshkuj jeni gati? 70-vjecarja e virgjër gati të dorëzohet

Mesazh nga Master prej Sat May 26, 2012 10:51 pm

Vini re, vini re, sidomos ju milionerë të pasur, Pam Shaw nga SHBA është duke pritur për ju. Këngëtarja e kabareve pretendon se është e virgjër dhe ka vendosur më në fund të heqë dorë nga ajo.

Madje ajo ka kënduar dhe me Tom Jones dhe Roger Moore, por edhe pse këngëtare dhe gjithë kohën në lëvizje nuk e dhuroi virgjërinë. Shaw sot 70 vjec kishte pretendime, i pari ishte që të mos kryente marrëdhënie seksuale para martesës.

Por, ndërsa vitet iknin ajo nuk e gjeti kurrë njeriun e duhur. Tani ka vendosur të dorëzohet por jo pa cmim. Sipas saj, që të heqë dorë nga gjëja më e shtrenjtë, duhet që një mashkull të zgjidhë qesen.
Meshkuj jeni gati? 70-vjecarja e virgjër gati të dorëzohet 70-year-old-virgin-pam-shaw-the-sun-460x397


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Meshkuj jeni gati? 70-vjecarja e virgjër gati të dorëzohet Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkuj jeni gati? 70-vjecarja e virgjër gati të dorëzohet Empty Re: Meshkuj jeni gati? 70-vjecarja e virgjër gati të dorëzohet

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 12:46 pm

aaahhahahha ka qesh me lot kur e kam lexuar ket ngjarje;si ka mundesi,po tashi ajo ka mbaruar dhe se ka moshen e duhur per at pune
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi