Programe Forum - Welcome
Çfarë mendojnë meshkujt gjatë aktit seksual! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çfarë mendojnë meshkujt gjatë aktit seksual!

Shko poshtë

Çfarë mendojnë meshkujt gjatë aktit seksual! Empty Çfarë mendojnë meshkujt gjatë aktit seksual!

Mesazh nga Master prej Sat May 26, 2012 11:16 pm

Çfarë mendojnë meshkujt gjatë aktit seksual! Adult1
Ja ca shpjegime, se pse meshkujt gjatë aktit seksual mendojnë për futbollin dhe kohë pas kohe ju kujtohet ndonje dashuriçkë e shkollës së mesme.

Ejakulim i parakohshëm

Shqetësimi për të patur sukses në krevat nuk është më asgjë e huaj për asnjë mashkull. Shumica e meshkujve kanë përsosur teknikën për parandalimin e ejakulimit të parakohshëm prandaj edhe gjatë aktit seksual është e mundur të mendojnë edhe për tabelën e shumzimit ose-ose për numrin e madh e të papunëve etj…

Për tju shmangur situatës nga e cila tremben, meshkujt distancohen dhe shmangin çdo kontakt sy më sy me partneren. Duke ditur se janë krijesa vizuale, në momentin kur shikojnë se femra me të cilën kanë mardhënie seksuale është e ngazëllyer, ka shumë gjasa që të ejakulojnë shumë me heret se sa do të deshironin.

A jam i mirë?

Të ashtuquajturit “bad boys”, shpesh i brengos fakti se a janë të mirë ne krevat. Prandaj emocionalisht shuhen, kështu seksi ju zgjat më gjatë, por lidhja më shkurt. Gjinia më e butë herë-herë do ta kuptojë se tipat e tillë mund ti kënaqin vetëm në kuptimin seksual.

A do të përfundojë dikur?

Disa meshkuj i brengos paaftësia për të ejakuluar, shpesh ndodh me ndonjë femër të saponjohur. Megjithate, problemi rregullohet nëse lidhja vazhdon.

Femra tjera

Një mashkulli mundë të jetë me femrën më seksi në botë, mirpo kjo nuk do ta ndalojë që të mendojë ndonjë bukuroshe vip ose ndonjë ish të dashur me të cilën ka pasur seks të “egër”. Kjo nuk do të thotë se dëshiron ta tradhton ose ta lënë të dashurën e tanishme, por nevoja për zgjedhje të ndryshme, edhe pse është i vendosur për monogami.

Edhe në lidhjet më të sukseshme(më të mira) seksi bëhet i parashikueshëm, prandaj meshkujt thirin në kujtesa flash të shkurtra, kujtime, marëdhëniesh seksuale që kanë patur kohë më parë.

Problemi lind vetëm nëse mashkulli përmend emrin e ndonjë vajze tjetër, në të kundërt askush nuk mund ta dijë se çfarë mendon ai.

Meshkujt kurrë nuk pranojnë faktin se mendojnë për femra të tjera ngaqë e dinë se nga kjo mund të lindin vetëm probleme. Vetëm do të shkaktonin pasiguri tek partnerja, që nuk është në favor të tij.

Imagjinata

Disa meshkuj të cilët nuk kanë pasur seks një kohë më të gjatë, ndodh që të shkojnë edhe me femra më pak tërheqëse. Në raste të tilla mungesa tërheqëse ngjall imagjinatën e tyre.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Çfarë mendojnë meshkujt gjatë aktit seksual! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi