Programe Forum - Welcome
Fantazitë seksuale të femrave, s’kanë kufij People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantazitë seksuale të femrave, s’kanë kufij

Shko poshtë

Fantazitë seksuale të femrave, s’kanë kufij Empty Fantazitë seksuale të femrave, s’kanë kufij

Mesazh nga Master prej Sat May 26, 2012 11:17 pm

Fantazitë seksuale të femrave, s’kanë kufij 10-fantazia_277_150
Edhe femrat kanë fantazitë e veta seksuale dhe besoni, njëjtë janë krijuese si edhe te seksi më të forte. Gratë do të jenë të kënaqura të bëjnë seks me një plotësisht të huaj, dëshiron dashuri të fuqishme, ndërsa do të merrnin pjesë edhe në seks në grup
Femrat do të jenë të kënaqura të bëjnë seks me një plotësisht të huaj, dëshiron dashuri të fuqishme, ndërsa do të merrnin pjesë edhe në seks në grup. Dhe shumë, shumë më tepër.

Kot nuk thuhet se femrat jane shume fantaziste dhe mendojne çdo gje ne detaje.Dhe shumë, shumë më tepër.Ajo qe thuhet se ka vene edhe djallin ne shishe i pershkruhen 10 fantazite me te medha te tyre . Per me shume nese deshironi te zbuloni e keni me poshte :

Për çfarë fantazojnë gratë?

1. Gratë duan që mashkulli seksualisht t’i shkatërrojë
2. Seks me person të famshëm
3. Duan të marrin pjesë në marrëdhënie seksuale drejt skenarit me rol të drejtë
4. Marrëdhënie seksuale me dy apo edhe më shumë meshkuj
5. Fantazojnë marrëdhënie seksuale me femër
6. Seks me ndihmës që do t’i mundësonte penetrim (po, më to disa gra fantazojnë)
7. Gratë duan që dikush t’i vëzhgojë gjatë seksit
8. Fantazojnë në seks pervers
9. Duan të marrin pjesë në seks në grup
10. Duan seks me një plotësisht të huaj (kjo tingëllon mirë)


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fantazitë seksuale të femrave, s’kanë kufij Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi