Programe Forum - Welcome
Femrat e bukura, aktrojnë orgazëm dhe kënaqësi të rrejshme People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Femrat e bukura, aktrojnë orgazëm dhe kënaqësi të rrejshme

Shko poshtë

Femrat e bukura, aktrojnë orgazëm dhe kënaqësi të rrejshme Empty Femrat e bukura, aktrojnë orgazëm dhe kënaqësi të rrejshme

Mesazh nga Master prej Sat May 26, 2012 11:26 pm

Femrat e bukura, aktrojnë orgazëm dhe kënaqësi të rrejshme Femrat_e_bukura_aktrojne_orgaz

Femrat e bukura më shpesh aktrojnë orgazmën apo kënaqësinë e rrejshme, transmeton “Newslite”. Studimi i cili sjelli këtë rezultat, është realizuar
te mbi 30 000 femra, të cilat kanë folur haptas me ekspertët e seksit për shkaqet dhe aktrimin e orgazmës.

Çdo e treta femër e anketuar, ka pranuar se aktron kënaqësi në krevat përgjatë aktit seksual me partnerin e saj. Studimi ka zbuluar po ashtu se ndaj aktrimit të orgazmës më besnike janë femrat e nivelit të ulur, femrat e bukura dhe ato tërheqëse për seks.

Shkaqet kryesore që shtyjnë gjininë e bukur drejt aktrimit të kënaqësisë së rrejshme janë:-që partneri të mos ndjehet i paafte
-që e gjithë “puna” sa më shpejtë të mbaroj
-partneri nuk ju ka pëlqyer
-që të ruajnë qetësinë dhe t’ju shmangen sqarimeve
-që partneri të ndjehet mirë

Edhe përkundër lirisë së madhe seksuale dhe edukimit adekuat, femrat ende ndjenë nevojë të aktrojnë orgazëm dhe kënaqësi të rrejshme në shtrat. Shkaku kryesor i gjithë kësaj është vëmendja ndaj partnerit dhe “kujdesi” për ndjenjat e tij.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Femrat e bukura, aktrojnë orgazëm dhe kënaqësi të rrejshme Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi