Programe Forum - Welcome
Arsyet pse njerzit duan te bien ne sy People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arsyet pse njerzit duan te bien ne sy

Shko poshtë

Arsyet pse njerzit duan te bien ne sy Empty Arsyet pse njerzit duan te bien ne sy

Mesazh nga Master prej Mon May 28, 2012 8:46 pm

Arsyet pse njerzit duan te bien ne sy 208342_10150154404403499_283097193498_6830182_4694433_n
-Per ti pershtypje te mire dikujt.

-Sepse mendojne se te tjeret i vleresojne keq dhe negativisht, dhe duke rene ne sy duan te kunderpergjigjen.

-Femijet e mesuar gjithmone me vemendje duan ta mbajne ate pozicion edhe kur rriten, duke rene sa me shume ne sy.

-Per te perfituar dicka duke bere pershtypje te mire.

Cilen nga keto arsye e shihni si dicka qe e ben renien ne sy gje negative?


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Arsyet pse njerzit duan te bien ne sy Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arsyet pse njerzit duan te bien ne sy Empty Re: Arsyet pse njerzit duan te bien ne sy

Mesazh nga Anakonda prej Wed May 30, 2012 4:30 pm

i urrej njerezit qe duan te bien ne sy;nuk jam nga ata njerez qe dua te bie ne sy;shoh shum njerez qe per te ren ne sy te tjereve,bejn shum gjeste,ose thon shum fjal;siesi te bien ne sy dhe te duken gjithmone.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arsyet pse njerzit duan te bien ne sy Empty Re: Arsyet pse njerzit duan te bien ne sy

Mesazh nga Master prej Wed May 30, 2012 4:32 pm

/me I pelqen te lavderohet Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Arsyet pse njerzit duan te bien ne sy Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arsyet pse njerzit duan te bien ne sy Empty Re: Arsyet pse njerzit duan te bien ne sy

Mesazh nga SunShiNe prej Wed May 30, 2012 5:59 pm

duan te jen mbi gjithqka o ata o askush
Egoizem i tepruar mendoj un


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arsyet pse njerzit duan te bien ne sy Empty Re: Arsyet pse njerzit duan te bien ne sy

Mesazh nga Master prej Wed May 30, 2012 7:27 pm

dhe une keshtu qenkam e


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Arsyet pse njerzit duan te bien ne sy Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arsyet pse njerzit duan te bien ne sy Empty Re: Arsyet pse njerzit duan te bien ne sy

Mesazh nga SunShiNe prej Wed May 30, 2012 7:29 pm

ishte gje emri yt aty


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arsyet pse njerzit duan te bien ne sy Empty Re: Arsyet pse njerzit duan te bien ne sy

Mesazh nga Master prej Tue Jun 26, 2012 4:44 pm

haha jojo


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Arsyet pse njerzit duan te bien ne sy Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arsyet pse njerzit duan te bien ne sy Empty Re: Arsyet pse njerzit duan te bien ne sy

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi