Programe Forum - Welcome
Si te mirepresim vjerren ne shtepi? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Si te mirepresim vjerren ne shtepi?

Shko poshtë

Si te mirepresim vjerren ne shtepi? Empty Si te mirepresim vjerren ne shtepi?

Mesazh nga Master prej Sat Jun 02, 2012 9:09 pm

Si te mirepresim vjerren ne shtepi? Images
Me durim, respekt dhe me mirekuptim do te shkoni ne nje rruge te gjatene krijimin e nje marredhenie te dashur me vjehrren tuaj. Ajo mund te jete nje burim i madh keshillash per cdo gje nga gatimi ne rritjen e femijeve. Para vizites se saj te ardhshme, qe cdo gje te shkoje shkoje mire dhe qe ajo te ndihet e mirepritur:


Hapi I
Rregulloni një dhome për vjehrrën tuaj . Duke pasur hapësirën e saj, ajo do te ndihet me e qete dhe një vend ku mund te vendose rrobat e saj. Pastroni dhomën e saj, rregulloni shtratin me çarçafë te freskët dhe vendosni peshqir te pastër, qe ajo mund ti përdore. Boshatisni dollapin e rrobave ne mënyre qe ajo te ketë vend ku mund te vendose rrobat e saj.

Hapi II
Përgatisni një darke mirëseardhje. Pyesni burrin tuaj për ushqimet qe i pëlqejnë me shume nenës se tij. Gatuani ne mënyre qe ajo te shijoj pa u shqetësuar për shëndetin e saj. Për te bere atë te ndihet sa me mire: mund ta pyesni për recetat e gatimit si dhe mund te pranoni një ndihem te vogël ne kuzhine. Nëse vjehrra juaj pëlqen vëren mund te hapni një shishe gjate darkës.


Hapi III
Planifikoni disa aktivitet speciale gjate kohës qe ajo do te jete tek ju. Duke bere gjera së bashku ajo do te ndihet e vlerësuar dhe speciale. Rezervoni një takim me një fotograf, për te bere një foto sebashku me fëmijët dhe nipërit e saj. Organizoni një vizite ne qendrat estetike, si dhe ju mund te rezervoni ne një restorant te ri.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si te mirepresim vjerren ne shtepi? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si te mirepresim vjerren ne shtepi? Empty Re: Si te mirepresim vjerren ne shtepi?

Mesazh nga SunShiNe prej Sun Jun 03, 2012 12:32 pm

ehuuu paska pun shum bounce pastaj jan disa vjehrra qe ne qiell ti cosh nuk kanqen me asgje Razz Razz Razz


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si te mirepresim vjerren ne shtepi? Empty Re: Si te mirepresim vjerren ne shtepi?

Mesazh nga Master prej Sun Jun 03, 2012 8:29 pm

duhet me dash si mamin vjeherren


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si te mirepresim vjerren ne shtepi? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si te mirepresim vjerren ne shtepi? Empty Re: Si te mirepresim vjerren ne shtepi?

Mesazh nga SunShiNe prej Sun Jun 03, 2012 8:37 pm

po po te jet si mami im si sdo ta du Razz


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si te mirepresim vjerren ne shtepi? Empty Re: Si te mirepresim vjerren ne shtepi?

Mesazh nga KITTY prej Tue Jun 05, 2012 9:21 pm

Jallaaa jalla, kur na bejen dhe cunat leskion per vjehrren..Razz Razz
PO mir e ke ti Angel se po qe e mire, nrm qe do e duam, po cti bejme po sqe e mire..Razz Razz
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si te mirepresim vjerren ne shtepi? Empty Re: Si te mirepresim vjerren ne shtepi?

Mesazh nga Master prej Tue Jun 05, 2012 9:33 pm

beji shapkat me sapun Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si te mirepresim vjerren ne shtepi? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si te mirepresim vjerren ne shtepi? Empty Re: Si te mirepresim vjerren ne shtepi?

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jun 06, 2012 1:11 pm

a e di ca do ti bej vjehrres un;do ti lyej pllakat me acid e ta flkuturoj nga ballkoni;po me beri numra i biri,pusho se edhe ti mbas asaj e ke vendin
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si te mirepresim vjerren ne shtepi? Empty Re: Si te mirepresim vjerren ne shtepi?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi