Programe Forum - Welcome
Seks në taksi. Arrestohet biznesmenia në Dubai People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Seks në taksi. Arrestohet biznesmenia në Dubai

Shko poshtë

Seks në taksi. Arrestohet biznesmenia në Dubai Empty Seks në taksi. Arrestohet biznesmenia në Dubai

Mesazh nga Master prej Sun Jun 10, 2012 5:47 pm

Seks në taksi. Arrestohet biznesmenia në Dubai Rebecca-blake
Një biznesmene britanik përballet me deri në tre vjet burg për gjoja seks në një taksi në Dubai, ndërsa ajo ishte e dehur.
Rebecca Blake, 29, dhe Conor McRedmond u arrestuan pasi ishin duke bërë seks në gjendje të dehur pas një dite të lodhshme me pije.

Ata janë mbajtur për pesë ditë dhe janë akuzuar për marrëdhënie seksuale jashtë martese dhe të qenit të dehur në një vend publik - dy vepra penale të rrepta në një vend islamik.

Disa minuta më vonë ata u vunë re në një përqafim pasionant nga shoferi në pasqyrë i cili ndaloi dhe u ankua tek policia në një makinë patrulle të parkuar pranë. Kur ai u kthye me një oficer, panë se Mis Blake ishte duke bërë seks në ndenjësen e pasme të taksisë me z McRedmond.

Një burim ka thënë: 'Ata ishin krejtësisht të dehur, kanë filluar puthjet dhe pastaj rutina dhe kënaqësia i morri duke bërë seks.
"Kur polici shkoi, ai gjeti gruanishte krejtësisht lakuriq dhe ata ishin duke bërë seks në ndenjësen e pasme."

Mis Blake punon për firmën e rekrutimit global të fuqisë punëtore në Dubai. Ajo është nga Croydon, në jug të Londrës dhe është arsimuar në një universitet katolik.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Seks në taksi. Arrestohet biznesmenia në Dubai Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Seks në taksi. Arrestohet biznesmenia në Dubai Empty Re: Seks në taksi. Arrestohet biznesmenia në Dubai

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 18, 2012 6:21 am

sa mir ja paskan bo;don me tregu se din vec ajo me e bo at pun
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi