Programe Forum - Welcome
74 vjeçarja shkëlqen në tapetin e kuq, në festivalin e Kanës People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


74 vjeçarja shkëlqen në tapetin e kuq, në festivalin e Kanës

Shko poshtë

74 vjeçarja shkëlqen në tapetin e kuq, në festivalin e Kanës Empty 74 vjeçarja shkëlqen në tapetin e kuq, në festivalin e Kanës

Mesazh nga Master prej Sun Jun 10, 2012 5:48 pm

74 vjeçarja shkëlqen në tapetin e kuq, në festivalin e Kanës Jane-fonda-74-vjec
Me gjelbërim të përjetshëm Jane Fonda konkurron me yjet e Hollivudit që janë në gjysmën e moshës së saj, në Festivalin e Filmit në Kanë.

74-vjeçarja dukej dekada e re në një fustan prej bronzi Versace atelier që tregoi atë me një trup perfekt.

Ajo shkëlqente në qilimin e kuq e cila u dërgoi puthje në ajër yjeve të tjerë si edhe Alec Baldwin.
Eva Longoria dhe Pinto Freda gjithashtu mori pjesë në premierën e Mbretërisë Moonrise Wes Anderson, e cila yjet Bill Murray, Tilda Swinton, Bruce Willis, dhe Ed Norton.

22 filma që konkurrojnë për çmimin prestigjoz Palme d'Or, kanë një drejtor mashkull, gjë që ka nxitur gratë për të shkruar një letër duke cilësuar që burrat i duan gratë të jenë të zgjuara, por jo nëpër organizime, apo në krye.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

74 vjeçarja shkëlqen në tapetin e kuq, në festivalin e Kanës Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

74 vjeçarja shkëlqen në tapetin e kuq, në festivalin e Kanës Empty Re: 74 vjeçarja shkëlqen në tapetin e kuq, në festivalin e Kanës

Mesazh nga SunShiNe prej Sun Jun 10, 2012 6:26 pm

bukur por, si kjo mund te behet shum kush, make up dhe operacjonet plastike bejen te veten, po prap se prap mir duket


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

74 vjeçarja shkëlqen në tapetin e kuq, në festivalin e Kanës Empty Re: 74 vjeçarja shkëlqen në tapetin e kuq, në festivalin e Kanës

Mesazh nga Master prej Sun Jun 10, 2012 8:15 pm

Gjithsesi me moshen qe ka duket vezulluese


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

74 vjeçarja shkëlqen në tapetin e kuq, në festivalin e Kanës Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

74 vjeçarja shkëlqen në tapetin e kuq, në festivalin e Kanës Empty Re: 74 vjeçarja shkëlqen në tapetin e kuq, në festivalin e Kanës

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 18, 2012 6:17 am

e mbajn veten;nuk jan si ne qe rrim si gjyshe
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

74 vjeçarja shkëlqen në tapetin e kuq, në festivalin e Kanës Empty Re: 74 vjeçarja shkëlqen në tapetin e kuq, në festivalin e Kanës

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi