Programe Forum - Welcome
25 vjeçarja tenton të hidhet nga dritarja e hotelit People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


25 vjeçarja tenton të hidhet nga dritarja e hotelit

Shko poshtë

25 vjeçarja tenton të hidhet nga dritarja e hotelit Empty 25 vjeçarja tenton të hidhet nga dritarja e hotelit

Mesazh nga Master prej Sun Jun 10, 2012 5:49 pm

25 vjeçarja tenton të hidhet nga dritarja e hotelit 25-vjecarja-tenton-te-hidhet-nga-dritarja-e-hotelit

Një grua e re 25 vjeçare kishte kërcënuar se do të hidhej nga dritarja në hotelin Bromley Court Hotel, in Bromley, Kent.

Ajo ishte atje edhe me të dashurin e saj kur orët e para të mëngjesit ajo qe varur nga dritarja vetëm me të brendshme dhe dashuri i saj dhe disa miq të tyre që ishin në të njëjtin hotel e kapë atë nga krahët dhe po përpiqeshin për të rruajtur jetën e saj.

Fotoja u morr nga një mysafir tjetër i hotelit që u zgjua nga britmat e saj.

Më pas forcat e shpëtimit e morrën atë dhe e dërguan në spital ku sipas indormacionave të para rezultoi se kishte probleme psikologjike.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

25 vjeçarja tenton të hidhet nga dritarja e hotelit Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

25 vjeçarja tenton të hidhet nga dritarja e hotelit Empty Re: 25 vjeçarja tenton të hidhet nga dritarja e hotelit

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 18, 2012 6:19 am

ej zot cfarew nuk po lexojm;na ruaj nga mendt e kokes
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi