Programe Forum - Welcome
E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital

Shko poshtë

E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital Empty E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital

Mesazh nga Master prej Sun Jun 10, 2012 5:50 pm

E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital E-papare-82-vjecarja-e-virgjer-ben-seks-me-nje-djale-shqiptar-dhe-perfundon-ne-spital
Athinë, 17 Shtator 2011/NOA Nikos Samaras - E rrallë dhe e paparë, një plakë plot 82 vjeçe greke, ka bërë seks për herë të parë në jetë, me një të ri shqiptar por akti i nxehtë nën avuj epshi e ka rrëmbyer të tërën aq sa ka përfunduar në spital. Ngjarja ka ndodhur në Greqi, raporton korrespondenti i agjencisë NOA, i cili citon burime zyrtare nga Qendra Spitalore e Athinës. *** Hera e parë duhet të ishte një gjë e veçantë, emocionuese dhe duhet t’i dhurohej atij për të cilin ndjen dashuri, shumë dashuri, aq sa vendos t’i japësh atë që ke më të shtrenjtë dhe më të veçantë, virgjërinë. Por për 82 vjeçaren helene, nuk ka ndodhur kështu. Pasi kaloi adoleshencën, rininë, u bë mesogrua dhe më tej nisi të thyhej në moshë, kurrë por kurrë ama, nuk pranoi të çvirgjërohej. Ajo nuk iu tut kushedi sa djelmoshave grekë dhe burrave pafund që në jetë e lutën dhe iu përgjëruan që t’u jepej. Kaloi plot 81 vjet të jetës së saj, pa bërë kurrë seks, pa shijuar kurrë çastet që i kishte parë shumë herë në TV dhe i kishte dëgjuar shumë herë, por që kurrë nuk i kishte provuar. E tani që është 82 vjeç, duket se ka zënë mend. Fitimtar, ka qenë një djalosh shqiptar vetëm 32 vjeç. Ai, ishte mashkulli i vetëm i jetës së saj, mashkulli që e çvirgjëroi. Prej disa vitesh, 32 vjeçari shqiptar punonte si ndihmës në shtëpinë e gjyshes që i thërriste “jaja”. Plaka e kishte punësuar për ta ndihmuar në punët e kopshtit dhe të shtëpisë. Djaloshin e kishte strehuar në banesën e saj dhe ai jetonte e ushqehej atje. Sigurisht që i jepte edhe para, por jo shumë, lekë xhepi. Këto ditë, plaka po e shihte me syrin ndryshe të riun shpatullgjerë që vërtitej në shtëpi duke punuar. Plakës iu tek keqani që të bënte seks me të. Pa një pa dy, nuk e ka zgjatur më, por duke parë njëri-tjetrin ai i është hedhur në krahë dhe kanë nisur kështu një natë epshore. Por plaka ishte e virgjër dhe akti seksual e ka dëmtuar. Kur i është shqyer cipa e virgjërisë, plaka pati një gjakderdhje serioze dhe djaloshi shqiptar u tremb shumë. Ai kërkoi ndihmën e policisë dhe në pak minuta atje mbërriti një autoambulancë. E moshuara u dërgua në repartin e Patologjisë. Por plakës i vinte zor të tregonte të vërtetën dhe fillimisht tha se ishte rrëzuar dhe ishte lënduar e kishte pasur hemorragji. Pak më vonë, që të dy kanë pranuar të vërtetën, duke rrëfyer se plaka kishte qenë e virgjër dhe kishte pasur gjakderdhje andaj duhej dërguar në spitalin gjinekologjik ku të mund të merrte mjekimin e duhur. Një mjek obstetër ka vizituar plakën dhe ajo i është nënshtruar një operacioni delikat. Në spital, ka mbërritur një grup hetimor i Policisë së Athinës. Atje, i riu shqiptar ishte trembur seriozisht se mos ngjarja dyshohej nga policia si një abuzim i tij me plakën greke. Gruas plakë i është kërkuar të konfirmojë nëse ishte përdhunuar dhe nëse donte të denonconte 32-vjeçarin. Përgjigjja e plakës plot humor, ishte: “Jo mor jo, doja vetë pa bëra seks me të, edhe pse isha e virgjër. Tani që ia hodha, uroj që herën tjetër të jetë më e bukur e më shumë ta shijoj”. n.s/e.t/NOA


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital Empty Re: E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 18, 2012 6:18 am

eh cunat e shqiperise;lum ne si i kena aahaaahaaaa
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital Empty Re: E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital

Mesazh nga Master prej Mon Jun 18, 2012 1:46 pm

Lum i madh


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital Empty Re: E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital

Mesazh nga SunShiNe prej Mon Jun 18, 2012 2:11 pm

Allah, na ruj qa nuk po shofim e nigjojm sot


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital Empty Re: E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital

Mesazh nga Master prej Mon Jun 18, 2012 2:15 pm

mos u tremb maj


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital Empty Re: E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital

Mesazh nga Alessia prej Mon Jun 18, 2012 7:34 pm

eeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh..........


E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital Empty Re: E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Jun 25, 2012 2:59 am

na e shpifet Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital Empty Re: E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital

Mesazh nga stv2008 prej Sun Jan 20, 2013 9:39 pm

QEKA ALAMET SEXI HAHAHAHA KA NUK I FUT HUNET SHQIPO ZAVALLI


E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital Rmjllujpg
E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital 2uz7cp0E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital 2uz7cp0E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital 2hwhe1_thjpgE paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital 2uz7cp0E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital Empty Re: E paparë, 82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar dhe përfundon në spital

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi