Programe Forum - Welcome
Hodgson: Lojtarët e Anglisë seks me gratë nëse mundnin Francën People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Hodgson: Lojtarët e Anglisë seks me gratë nëse mundnin Francën

Shko poshtë

Hodgson: Lojtarët e Anglisë seks me gratë nëse mundnin Francën Empty Hodgson: Lojtarët e Anglisë seks me gratë nëse mundnin Francën

Mesazh nga Master prej Mon Jun 11, 2012 8:35 pm

Hodgson: Lojtarët e Anglisë seks me gratë nëse mundnin Francën France_angli1
Cfare kane humbur futbollistët e kombëtares së Anglisë me barazimin ndaj Francës? Ata duket se e kanë kufizuar edhe më shumë jetën e tyre në grumbullim teksa marrin pjesë në Euro 2012. mediat kishin njoftuar gjatë ditës se trajneri Roy Hodgson, kishte vendosur që futbollistët të lejohen të kryejnë marrëdhënie seksuale me gratë e tyre dhe të dashurat në qoftë se ata do ta mundnin Francën në ndeshjen e parë Euro 2012.
shefat e skuadrës së Tre Luanëve patën premtuar për të hequr ndalimin e seksit për aq kohë sa ekipi i Roy Hodgson të fitonte ndeshjen e parë të Euro 2012.

“Nëse ekipi mund Francën, lojtarët mund të kalojnë një natë pasioni me partneret e tyre,” pati thënë një burim. Anglia është vendosur në një hotel në Krakov, Poloni, në afërsi të bazës Fellas.
trajneri Hodgson kishte vendosur rregulla strikte në lidhje me seksin ndonëse kishte thënë se turneu “nuk duhet të jetë një pengesë” mbi jetën e yjeve të Anglisë duke përfshirë edhe kapitenin Steven Gerrard dhe VVayne Rooneyn.
burimet kanë komentuar dobësitë e Ëayne për gruan. Hodgson dhe ekipi i tij e bëri fluturimin dy-orësh nga Krakov bazën e tyre në Donetsk në Ukrainë ndërsa gratë dhe të dashurat e futbollistëve pritej të fluturonin me një avion privat për tek burrat e tyre.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Hodgson: Lojtarët e Anglisë seks me gratë nëse mundnin Francën Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hodgson: Lojtarët e Anglisë seks me gratë nëse mundnin Francën Empty Re: Hodgson: Lojtarët e Anglisë seks me gratë nëse mundnin Francën

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 18, 2012 5:44 am

aaahaaaah ca esht kjo loj kshu mor;ej zot si i ngaterrojn problemet personale me ato profesionale
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi