Programe Forum - Welcome
Kampionati Europian 2012 People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kampionati Europian 2012

 :: Sport :: Futboll

Shko poshtë

Kampionati Europian 2012 Empty Kampionati Europian 2012

Mesazh nga Master prej Tue Jun 12, 2012 5:31 am

Ukrainës i mjafton Shevçenko për të mundur Suedinë
Kampionati Europian 2012 ShevcenkoUkrain-480x290

Në mbrëmje Ukraina ka mposhtur Suedinë në një ndeshje shumë të bukur në stadiumin e Kievit në praninë e 68.000 spektatorëve. Dy golat e Andrey Shevçenkos i kanë mjaftuar Ukrainës për të marrë tre pikët e para dhe kapërcyer në vendin e parë në grup. Kronika e ndeshjes ka qënë mjaft e pasur me raste për shënim nga të dyja ekipet. Pjesa e parë ka qënë e ekuilibruar, ndërsa në të dytën Suedia e ka nisur më mirë duke kaluar në avantazh me Ibrahimoviç në minutën e 52’. I menjëhershëm ka qënë edhe reagimi i vendasve të Ukrainës që me liderin e tyre historik, Shevçenkon, kanë shënuar dy herë brenda 6 minutave. Me rezultatin 2-1 është mbyllur e gjithë ndeshja, me Ukrahinën me një këmbë në cerekfinale.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kampionati Europian 2012 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kampionati Europian 2012 Empty Re: Kampionati Europian 2012

Mesazh nga Anakonda prej Tue Jun 26, 2012 6:15 am

kot lodhen se ne fund nje skuader e meriton..
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kampionati Europian 2012 Empty Re: Kampionati Europian 2012

Mesazh nga SunShiNe prej Sun Jul 01, 2012 8:44 pm

SPANJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA shshss shshss shshss shshss shshss 1969: shshss shshss shshss shshss shshss shshss shshss 1969: shshss shshss shshss shshss shshss shshss shshss 1969: shshss shshss shshss shshss shshss shshss shshss 1969: shshss shshss shshss shshss shshss shshss shshss 1969: shshss shshss shshss shshss shshss shshss shshss 1969: shshss shshss shshss shshss shshss shshss shshss 1969: shshss shshss shshss shshss


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kampionati Europian 2012 Empty Re: Kampionati Europian 2012

Mesazh nga VLoNjate prej Sun Jul 01, 2012 10:27 pm

Thjesht Skuadra me e mir ne Bote! Very Happy Spanja.....


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kampionati Europian 2012 Empty Re: Kampionati Europian 2012

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Sport :: Futboll

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi