Programe Forum - Welcome
Hello te gjithve... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hello te gjithve...

Shko poshtë

Hello te gjithve... Empty Hello te gjithve...

Mesazh nga Alea prej Wed Jun 13, 2012 5:25 pmMire se ju gjej Very Happy ..
Alea
Alea
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 28
Reputation : 4
Join date : 13/06/2012
Location : In Earth...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello te gjithve... Empty Re: Hello te gjithve...

Mesazh nga Master prej Wed Jun 13, 2012 5:40 pm

Sa fjale pak goca...Wellcome


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Hello te gjithve... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello te gjithve... Empty Re: Hello te gjithve...

Mesazh nga SunShiNe prej Wed Jun 13, 2012 5:56 pm

Mir se erdhe kalofsh mir ne forum Very Happy


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello te gjithve... Empty Re: Hello te gjithve...

Mesazh nga Alea prej Wed Jun 13, 2012 9:07 pm

CrAcK Ehe e till jom Razz...thnx..Very Happy

AnGel-EyeS Flm mire se te gjej..:)

Alea
Alea
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 28
Reputation : 4
Join date : 13/06/2012
Location : In Earth...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello te gjithve... Empty Re: Hello te gjithve...

Mesazh nga Master prej Wed Jun 13, 2012 9:25 pm

Alea shkruajti:CrAcK Ehe e till jom Razz...thnx..Very Happy


Se vej ne dyshim jo Razz kahshsh


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Hello te gjithve... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello te gjithve... Empty Re: Hello te gjithve...

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 14, 2012 5:35 am

mireserdhe kalofsh bukur ne forum....
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello te gjithve... Empty Re: Hello te gjithve...

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 15, 2012 11:48 am

asda


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello te gjithve... Empty Re: Hello te gjithve...

Mesazh nga Alea prej Tue Jun 26, 2012 6:11 pm

Mire se ju gjej Goca..Very Happy
Alea
Alea
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 28
Reputation : 4
Join date : 13/06/2012
Location : In Earth...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello te gjithve... Empty Re: Hello te gjithve...

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Jun 26, 2012 8:09 pm

Mirseerdhe!


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello te gjithve... Empty Re: Hello te gjithve...

Mesazh nga Alea prej Tue Jun 26, 2012 8:25 pm

Mire se te gjej Vlonjate...
Alea
Alea
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 28
Reputation : 4
Join date : 13/06/2012
Location : In Earth...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello te gjithve... Empty Re: Hello te gjithve...

Mesazh nga Embelsira prej Tue Jun 26, 2012 8:31 pm

Mire se erdhe Alea .Te uroj argetim te kendshem ne mesin tone


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello te gjithve... Empty Re: Hello te gjithve...

Mesazh nga Master prej Wed Jun 27, 2012 7:07 am

Hello te gjithve... App_full_proxy.php?app=4949752878&v=1&size=o&cksum=900e84b500237b9e9033f28399587e4d&src=http%3A%2F%2Fi1099.photobucket.com%2Falbums%2Fg387%2Fronioni%2Fradiobarok1nfewfare


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Hello te gjithve... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello te gjithve... Empty Re: Hello te gjithve...

Mesazh nga VLoNjate prej Fri Jun 29, 2012 3:27 am

Sa e bukur kjo Crack Razz ku e vodhe mqafsh Very Happy


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello te gjithve... Empty Re: Hello te gjithve...

Mesazh nga Alea prej Fri Jun 29, 2012 4:07 pm

Rrushe shkruajti:Mire se erdhe Alea .Te uroj argetim te kendshem ne mesin tone

Flm Rrushe..mire se ju gjej!
Alea
Alea
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 28
Reputation : 4
Join date : 13/06/2012
Location : In Earth...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello te gjithve... Empty Re: Hello te gjithve...

Mesazh nga Alea prej Fri Jun 29, 2012 4:09 pm

CrAcK shkruajti:Hello te gjithve... App_full_proxy.php?app=4949752878&v=1&size=o&cksum=900e84b500237b9e9033f28399587e4d&src=http%3A%2F%2Fi1099.photobucket.com%2Falbums%2Fg387%2Fronioni%2Fradiobarok1nfewfare

Nuk hapet fotojaaaaaaaaaaa Rolling Eyes
Alea
Alea
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 28
Reputation : 4
Join date : 13/06/2012
Location : In Earth...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello te gjithve... Empty Re: Hello te gjithve...

Mesazh nga Almita prej Fri Jul 06, 2012 11:56 am

bravo crack


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello te gjithve... Empty Re: Hello te gjithve...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi