Programe Forum - Welcome
Microsoft zëvendëson Hotmailin me Newmail People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Microsoft zëvendëson Hotmailin me Newmail

Shko poshtë

Microsoft zëvendëson Hotmailin me Newmail Empty Microsoft zëvendëson Hotmailin me Newmail

Mesazh nga Master prej Sun Jun 17, 2012 9:23 pm


Paralelisht me prezantimin e sistemit të ri operativ Windows 8, Microsoft do të ridizajnojë dhe riorganizojë në tërësi edhe një pjesë të mirë të zgjidhjeve dhe shërbimeve të tjera softuerike, dhe nëse mund t’iu besohet informatave që rrodhën në Internet, Hotmaili është një prej serviseve të tilla. Hotmail do të përjetojë një ridizajnim të plotë dhe do të ketë edhe emër të ri – Newmail.
Newmail i Microsoftit do të integrohet në tërësi në rrethinën Metro në Windows 8 dhe do të sjellë mënyrë “të shpejtë, fluide dhe intuitive” të shfrytëzimit të postës elektronike, të paktën kështu pohojnë në Microsoft. Shfrytëzuesit që duan munden edhe më tutje ta shfrytëzojnë Hotmailin ekzistues, por ata që duan ndryshime do të mund të kalojnë menjëherë në Newmail.
Nuk dihet akoma nëse pas një periudhe të caktuar shfrytëzimi i Newmailit në vend të Hotmailit do të jetë i obligueshëm.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Microsoft zëvendëson Hotmailin me Newmail Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi