Programe Forum - Welcome
Lenia e cigares ndihmon meshkujt ne shtrat.. People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lenia e cigares ndihmon meshkujt ne shtrat..

Shko poshtë

Lenia e cigares ndihmon meshkujt ne shtrat.. Empty Lenia e cigares ndihmon meshkujt ne shtrat..

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jun 20, 2012 5:40 am

Meshkujt që po përpiqen të lënë cigaren tashmë kanë edhe një arsye më shumë për ta bërë këtë gjë: lënia e duhanit përmirëson performancën e tyre në shtrat.
Kërkuesit dolën në përfundimin se ata që e kanë lënë cigaren kanë pasur një përmirësim të ndjeshëm të jetës seksuale në krahasim me ata që i janë rikthyer sërish duhanit pas një periudhe “pushimi”.
Udhëheqësi i studimit, Christopher Harte, tha: “Meshkujt në moshë të re mendojnë se për efektin e duhanit duhet të shqetësohen vetëm në moshë të madhe. Ky kërkim kërkon të ndërgjegjësojë të gjithë meshkujt dhe t’i bëjë të mendojnë për lënien e cigares.”
Duhani më parë është lidhur me sëmundjet e zemrës dhe kancerin, ndërsa kërkuesit në Teksas mendojnë se rezultati i studimit të tyre mund të ndihmojë ata meshkuj të cilët po mendojnë ta lënë duhanin duke i dhënë një motiv më shumë
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lenia e cigares ndihmon meshkujt ne shtrat.. Empty Re: Lenia e cigares ndihmon meshkujt ne shtrat..

Mesazh nga Master prej Tue Jun 26, 2012 4:47 pm

Lum une qe se pi Very Happy


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Lenia e cigares ndihmon meshkujt ne shtrat.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lenia e cigares ndihmon meshkujt ne shtrat.. Empty Re: Lenia e cigares ndihmon meshkujt ne shtrat..

Mesazh nga Embelsira prej Tue Jun 26, 2012 9:09 pm

haha sa inat i kam meshkujt qe pin cigare se ju vjen era gojes tre kilometra larg hahahaha Very Happy


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lenia e cigares ndihmon meshkujt ne shtrat.. Empty Re: Lenia e cigares ndihmon meshkujt ne shtrat..

Mesazh nga Master prej Tue Jun 26, 2012 9:48 pm

pse ti se pin eeeeeeeee


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Lenia e cigares ndihmon meshkujt ne shtrat.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lenia e cigares ndihmon meshkujt ne shtrat.. Empty Re: Lenia e cigares ndihmon meshkujt ne shtrat..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi