Programe Forum - Welcome
Fuqia e puthjes... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fuqia e puthjes...

Shko poshtë

Fuqia e puthjes... Empty Fuqia e puthjes...

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jun 20, 2012 5:42 am

Puthjet, gjurmët e thonjve dhe kafshimet e lehta janë pararojë e bërjes seks dhe ngjallin ndjenja të mëdha.

Ku mund të jepen puthje? Gati gjithkund. Konkretisht, puthni sytë e saj, faqet, qafën, gjoksin, gjinjtë, buzët, por edhe brendinë e buzëve të saj të ëmbla dhe të nxehta.

Kama Sutra propozon këto lojëra për ngjalljen e epsheve ndërmjet dashnorëve, të cilët pastaj mund të bëjnë seks me orë të tëra:

1. Puthja pak e rëndësishme
Puthja pak e rëndësishme është ajo kur femra shumë lehtë i prek buzët tuaja me buzët e veta.

2. Puthja drithëruese
Puthja drithëruese është ajo kur femra, së paku për pak çaste, humb marren dhe me sy të mbyllur kap dorën tuaj, duke ju lejuar t’ia kafshoni pakëz buzën e saj të poshtme.

3. Puthja e prekshme
Puthja e prekshme është ajo kur femra për një moment bën turr t’ua rras gjuhën në gojë.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi