Programe Forum - Welcome
Filloni nje fjali me fjalen normal... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filloni nje fjali me fjalen normal...

Shko poshtë

Filloni nje fjali me fjalen normal... Empty Filloni nje fjali me fjalen normal...

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jun 20, 2012 5:51 am

Normal qe jeta ka sfida dhe ne duhet te jemi ne gjendje ti fitojm ato...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filloni nje fjali me fjalen normal... Empty Re: Filloni nje fjali me fjalen normal...

Mesazh nga KITTY prej Wed Jun 20, 2012 8:39 pm

Normale, qe nje dite njerezit dhe gjerat do te ndryshonin..Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filloni nje fjali me fjalen normal... Empty Re: Filloni nje fjali me fjalen normal...

Mesazh nga Master prej Wed Jun 20, 2012 8:50 pm

qe me do


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Filloni nje fjali me fjalen normal... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filloni nje fjali me fjalen normal... Empty Re: Filloni nje fjali me fjalen normal...

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 21, 2012 4:16 am

Normale qe flet mbas shpine,sepse nuk ke guxim te me thuash te verteten...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filloni nje fjali me fjalen normal... Empty Re: Filloni nje fjali me fjalen normal...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi