Programe Forum - Welcome
Po deshe kliko,po deshe mos kliko;por ne fillim lexo ca do te te them une.. People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Po deshe kliko,po deshe mos kliko;por ne fillim lexo ca do te te them une..

Shko poshtë

Po deshe kliko,po deshe mos kliko;por ne fillim lexo ca do te te them une.. Empty Po deshe kliko,po deshe mos kliko;por ne fillim lexo ca do te te them une..

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jun 20, 2012 6:07 am

Atehere pik se pari lexo me vemendje ate qe do te te them.Linku me poshte eshte nje loje ku ti duhet vetem te kklikosh OK.Por pasi te mbarosh duhet ta fikesh kompjuterin se eshte shume bezdisshme loja dhe te can koken ne pyetje. gaga gaga
Tashi po deshet klikoni po deshet mos klikoni.Ah se harrova nuk ka virus. gaga

http://www.angelfire.com/ct3/dili/kliko.htm
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po deshe kliko,po deshe mos kliko;por ne fillim lexo ca do te te them une.. Empty Re: Po deshe kliko,po deshe mos kliko;por ne fillim lexo ca do te te them une..

Mesazh nga Master prej Mon Jul 29, 2013 1:25 pm

Jo pertoj me e fik pc


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Po deshe kliko,po deshe mos kliko;por ne fillim lexo ca do te te them une.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi