Programe Forum - Welcome
Pyetje interesante,pergjigje qesharake... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pyetje interesante,pergjigje qesharake...

Shko poshtë

Pyetje interesante,pergjigje qesharake... Empty Pyetje interesante,pergjigje qesharake...

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jun 20, 2012 6:13 am

Çka ndodhë nëse dikujt ja qon gishtin e mesëm??
-gishtin e mesem mvaret ne cilen pozit e kthen por qyshe te kthejshe eshte katastrof hhahahhahah
Fëmijës së lindur në aeroplan cila nënshtetësi i takon??
-Nënshtetësia e Aeroplanit Razz
Si quhet Dhelpra mashkull??
dhelpriiiiii hhehehhehhe
Çka i ka thënë Dema Kadris?????
Dema i kadris i ka thon mos me pisko se ta ha veshin
Pse Gjeli hyn në shitore???
Me shitttttttttt pulen se i ka bo tullusum veq pasul
Fjala e fundit e Jezusit??
Mos mu affroni se ju marr me veti
Pse skuqet domatja??
Se speci i lazdrum ja banë me sy.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi