Programe Forum - Welcome
Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj?

Shko poshtë

Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj? Empty Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj?

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jun 20, 2012 6:22 am

Per mua esht nena ime e cila me ka rritur edhe edukuar;po i juaji?
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj? Empty Re: Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj?

Mesazh nga SunShiNe prej Wed Jun 20, 2012 1:17 pm

familja ime...por ai qe vertet kishte shum rendesi per mua sot me sheh nga qielli Sad


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj? Empty Re: Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj?

Mesazh nga Master prej Wed Jun 20, 2012 6:01 pm

Familja.... Sad


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj? Empty Re: Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj?

Mesazh nga VLoNjate prej Wed Jun 20, 2012 7:44 pm

Vllai


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj? Empty Re: Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj?

Mesazh nga KITTY prej Thu Jun 21, 2012 8:33 pm

Jane shum, fatmiresisht..:)
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj? Empty Re: Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj?

Mesazh nga paridi prej Sat Jul 07, 2012 9:20 am

Keto pytje jane bere monotone ,ashtu sikurse dhe pergjigjet nuk jane te sinqerta.

paridi
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 8
Reputation : 0
Join date : 01/07/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj? Empty Re: Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj?

Mesazh nga SunShiNe prej Sat Jul 07, 2012 11:05 am

Me falni juve, parid se quani pergjigje jo te sinqerte te te mungoj familja jote e cuditshme...edhe e pavend besoj


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj? Empty Re: Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj?

Mesazh nga Almita prej Sat Jul 07, 2012 6:05 pm

familja dhe njerzit qe me rrethojne


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj? Empty Re: Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj?

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jul 13, 2012 8:39 am

jeta ime(alessio)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj? Empty Re: Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj?

Mesazh nga Master prej Fri Jul 13, 2012 1:45 pm

Piltushi ime


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj? Empty Re: Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj?

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 14, 2012 3:46 pm

Pervec familjes, ai qe kam sot per krah..:)
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj? Empty Re: Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj?

Mesazh nga stv2008 prej Sun Jul 15, 2012 4:03 pm

VETJA IME


Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj? Rmjllujpg
Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj? 2uz7cp0Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj? 2uz7cp0Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj? 2hwhe1_thjpgCili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj? 2uz7cp0Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj? 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj? Empty Re: Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj?

Mesazh nga Almita prej Mon Jul 16, 2012 1:24 pm

pervec familjes kusherira ime


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj? Empty Re: Cili/cila esht personi me i rendesishem ne jeten tuaj?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi