Programe Forum - Welcome
Pershkruani tipin tuaj.... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershkruani tipin tuaj....

Shko poshtë

Pershkruani tipin tuaj.... Empty Pershkruani tipin tuaj....

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 21, 2012 4:32 am


Une ne pergjithsi jam tip i qet
jam dhe nevrike me raste
Te kthej fjalen kur sme pelqen ndonje gje
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershkruani tipin tuaj.... Empty Re: Pershkruani tipin tuaj....

Mesazh nga Master prej Thu Jun 21, 2012 7:00 am

Jam tip i hapur
Ju jap mundesi tjereve te me njohin
Nganjeher rrembehem shpejt


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pershkruani tipin tuaj.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi