Programe Forum - Welcome
Cili esht pasioni juaj? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cili esht pasioni juaj?

Shko poshtë

Cili esht pasioni juaj? Empty Cili esht pasioni juaj?

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 21, 2012 4:38 am

I imi esht muzika dhe poezia;me terheqin shum.Po e juaja?
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht pasioni juaj? Empty Re: Cili esht pasioni juaj?

Mesazh nga Master prej Thu Jun 21, 2012 6:58 am

Kompiuteri


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cili esht pasioni juaj? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht pasioni juaj? Empty Re: Cili esht pasioni juaj?

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 21, 2012 2:38 pm

"Te shoh lot dhe gjak ne syt e armiqve"
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht pasioni juaj? Empty Re: Cili esht pasioni juaj?

Mesazh nga VLoNjate prej Sat Jun 23, 2012 2:17 pm

C m e n d u r i r a t :Pp


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht pasioni juaj? Empty Re: Cili esht pasioni juaj?

Mesazh nga Master prej Sat Jun 23, 2012 4:23 pm

Te udhetoj


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cili esht pasioni juaj? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht pasioni juaj? Empty Re: Cili esht pasioni juaj?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Jun 23, 2012 4:51 pm

sfidat...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht pasioni juaj? Empty Re: Cili esht pasioni juaj?

Mesazh nga VLoNjate prej Sat Jun 23, 2012 6:11 pm

fotografia


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht pasioni juaj? Empty Re: Cili esht pasioni juaj?

Mesazh nga Master prej Sat Jun 23, 2012 8:22 pm

dixhej


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cili esht pasioni juaj? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht pasioni juaj? Empty Re: Cili esht pasioni juaj?

Mesazh nga Ameliaaa prej Sat Jun 23, 2012 8:23 pm

dizanj,te jap ndihmen e shpejte,modelizmi,fotografia,te bej udhtime ekstreme
Ameliaaa
Ameliaaa
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 39
Reputation : 5
Join date : 21/06/2012
Age : 26
Location : Tropoja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht pasioni juaj? Empty Re: Cili esht pasioni juaj?

Mesazh nga Almita prej Thu Jul 12, 2012 8:35 am

kercimi kenga te beje gjera te krisura udhetime apinizem hedhje nga avjoni etj


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht pasioni juaj? Empty Re: Cili esht pasioni juaj?

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jul 13, 2012 8:44 am

te shkruaj poezi;e te vej te tjeret ne loj
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht pasioni juaj? Empty Re: Cili esht pasioni juaj?

Mesazh nga Almita prej Mon Jul 16, 2012 1:41 pm

eksemiteti


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht pasioni juaj? Empty Re: Cili esht pasioni juaj?

Mesazh nga Anakonda prej Tue Sep 18, 2012 2:53 pm

te acaroj njerzit....
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht pasioni juaj? Empty Re: Cili esht pasioni juaj?

Mesazh nga Master prej Thu Sep 20, 2012 6:47 am

kompiuteri


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cili esht pasioni juaj? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht pasioni juaj? Empty Re: Cili esht pasioni juaj?

Mesazh nga SunShiNe prej Thu Sep 20, 2012 6:44 pm

te lexoj


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht pasioni juaj? Empty Re: Cili esht pasioni juaj?

Mesazh nga BabaStar prej Sat Sep 22, 2012 4:13 pm

Te ngacmoj gocat... Arrow
BabaStar
BabaStar
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 16
Reputation : 0
Join date : 22/09/2012
Age : 28
Location : Tek xemla njones

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht pasioni juaj? Empty Re: Cili esht pasioni juaj?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Sep 22, 2012 4:30 pm

tu jap nje big up atyre qe jon inteligjent e jan taft me i dal vet zot vetes;ndersa nje big fuck atyre si kruhen para
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht pasioni juaj? Empty Re: Cili esht pasioni juaj?

Mesazh nga BabaStar prej Sun Sep 23, 2012 6:36 am

I fiksum pas ksaj ktu siper...
BabaStar
BabaStar
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 16
Reputation : 0
Join date : 22/09/2012
Age : 28
Location : Tek xemla njones

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht pasioni juaj? Empty Re: Cili esht pasioni juaj?

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jan 23, 2013 4:03 pm

duhani
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht pasioni juaj? Empty Re: Cili esht pasioni juaj?

Mesazh nga SunShiNe prej Mon Jan 28, 2013 1:31 pm

Fotografia


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht pasioni juaj? Empty Re: Cili esht pasioni juaj?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi