Programe Forum - Welcome
	Tema: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre   People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tema: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre

Shko poshtë

	Tema: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre   Empty Tema: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 21, 2012 4:41 am

gjeja e pare qe do me shkonte ndermend do ishte qe te mos i pergjigjesha fare, por kur mendoj qe fara e ketyre mostrave eshte shtuar se tepermi kohet e fundit do me vinte keq per vehten time dhe do tentoja tja mbathja me vrap, jo nga frika por nga revolta kunder kesaj shoqerie qe kultivon te tille mostra.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

	Tema: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre   Empty Re: Tema: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre

Mesazh nga Master prej Thu Jun 21, 2012 6:58 am

Mjafton mos ti kushtosh vemendje


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

	Tema: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre   Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi