Programe Forum - Welcome
	Tema: C'far do pelqenit me shume "bukurin e henes apo mrekullin e diellit"?......  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tema: C'far do pelqenit me shume "bukurin e henes apo mrekullin e diellit"?......

Shko poshtë

	Tema: C'far do pelqenit me shume "bukurin e henes apo mrekullin e diellit"?......  Empty Tema: C'far do pelqenit me shume "bukurin e henes apo mrekullin e diellit"?......

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 21, 2012 4:43 am

Jane qe te dyja momente magjike, nata dhe dita. Ne kendveshtrimin tim hena ndjell pasigurine e nates dhe pasionin e ndjenjes, kurse dielli optimizmin e dites dhe bukurin e jetes......
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

	Tema: C'far do pelqenit me shume "bukurin e henes apo mrekullin e diellit"?......  Empty Re: Tema: C'far do pelqenit me shume "bukurin e henes apo mrekullin e diellit"?......

Mesazh nga Master prej Thu Jun 21, 2012 6:59 am

Varet tek momentet...bukuria e henes me qetesine e saj te ben per vete te ben te mendosh te reflektosh...ndersa dielli te ben energjik


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

	Tema: C'far do pelqenit me shume "bukurin e henes apo mrekullin e diellit"?......  Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi