Programe Forum - Welcome
E dashur familje.... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E dashur familje....

Shko poshtë

E dashur familje.... Empty E dashur familje....

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 21, 2012 4:45 am

e dashur familje, dashurite e perjeteshme, qe as koha as largesia, as dhimbja, as inati, as gezimi si ndan nga une.
sa do te doja te ishit zgjuar ne keto momente, ju qe lexoni cdo shikim, cdo lot, cdo mall qe mundon zemren time, ju qe jepni dashuri te pakufizuar, te pakushezuar, te pamase, ju qe jeni dashuria e vetme qe kurre nuk tradhetoni, ju qe kurre nuk harroni, dhe kurre nuk jeni mjaftueshem larg per te mos qene suport.
sa shume shkruaj per dashurine, dhe sa pak per ty, dashurine e vetme qe kurre nuk ndryshin, kurre nuk tjetersohet, kurre nuk shterr.
per te dashuren familjne time, per gjysmen time qe me ploteson
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E dashur familje.... Empty Re: E dashur familje....

Mesazh nga Master prej Thu Jun 21, 2012 6:57 am

E bukur


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

E dashur familje.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E dashur familje.... Empty Re: E dashur familje....

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 21, 2012 6:58 pm

je ajo qe me ka ndodhur pran;kur te gjith me kan kthyer shpinen..
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E dashur familje.... Empty Re: E dashur familje....

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 21, 2012 6:58 pm

CrAcK shkruajti:E bukur
flm hfhdhdd
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E dashur familje.... Empty Re: E dashur familje....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi