Programe Forum - Welcome
Pozicione e Yoga ' s People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozicione e Yoga ' s

Shko poshtë

Pozicione e Yoga ' s Empty Pozicione e Yoga ' s

Mesazh nga Ameliaaa prej Thu Jun 21, 2012 11:16 am

Pozicione e Yoga ' s Butterfly
Pozicione e Yoga ' s 676142
Pozicione e Yoga ' s 298x232_FT_easy_ways_master_yoga
Pozicione e Yoga ' s C8c0165897d02655_Tree-pose.xlargerPozicione e Yoga ' s Yoga-positionPozicione e Yoga ' s Tree-pose-yoga
Ameliaaa
Ameliaaa
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 39
Reputation : 5
Join date : 21/06/2012
Age : 26
Location : Tropoja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pozicione e Yoga ' s Empty Re: Pozicione e Yoga ' s

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 21, 2012 1:28 pm

shum te bukura keto pozicione;kam degjuar se joga te ndihmon ne shum gjera;dmth te heq stressin e dites.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pozicione e Yoga ' s Empty Re: Pozicione e Yoga ' s

Mesazh nga Master prej Thu Jun 21, 2012 1:54 pm

Interesante


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pozicione e Yoga ' s Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pozicione e Yoga ' s Empty Re: Pozicione e Yoga ' s

Mesazh nga Ameliaaa prej Thu Jun 21, 2012 6:46 pm

nga KingiaBurrel Today at 3:28 pm
shum te bukura keto pozicione;kam degjuar se joga te ndihmon ne shum gjera;dmth te heq stressin e dites.

Absolutisht po,,mbi te gjitha largon energjite negative ne trupin dhe mendjen tone..
Ameliaaa
Ameliaaa
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 39
Reputation : 5
Join date : 21/06/2012
Age : 26
Location : Tropoja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pozicione e Yoga ' s Empty Re: Pozicione e Yoga ' s

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 21, 2012 6:50 pm

mire moj se nuk te ofendova;thash ate qe ndjej;un kshu kam degjuar;nese e paskam gabimk ateher kerkoj ndjese..
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pozicione e Yoga ' s Empty Re: Pozicione e Yoga ' s

Mesazh nga Ameliaaa prej Thu Jun 21, 2012 7:04 pm

:) nuk thash gje kunder lol!
Ameliaaa
Ameliaaa
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 39
Reputation : 5
Join date : 21/06/2012
Age : 26
Location : Tropoja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pozicione e Yoga ' s Empty Re: Pozicione e Yoga ' s

Mesazh nga VLoNjate prej Sat Jun 23, 2012 2:21 pm

Interestorante kto pozat Very Happy kam pas praktikuar yoga gjynah qe e kam len pas dore.. Sad


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pozicione e Yoga ' s Empty Re: Pozicione e Yoga ' s

Mesazh nga Almita prej Mon Jul 16, 2012 1:43 pm

hhahahha sa te bukura bravo ameliaaaaaaaa


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pozicione e Yoga ' s Empty Re: Pozicione e Yoga ' s

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi