Programe Forum - Welcome
SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ?????????? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ??????????

Shko poshtë

SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ?????????? Empty SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ??????????

Mesazh nga Almita prej Thu Jun 21, 2012 3:15 pm

JEPNI MENDIMIN TUAJ SE SA HERE KENI DASHURUAR ?????????? puuub


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ?????????? Empty Re: SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ??????????

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 21, 2012 3:17 pm

njeher te vetmje kam dashuruar ne ket jet te shkrete;dhe jam penduar qe kam dashuruar sepse kjo dashuri me solli vec vuajtje dhe zhgenjim..
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ?????????? Empty Re: SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ??????????

Mesazh nga Almita prej Thu Jun 21, 2012 3:19 pm

me vjen shume keq e dashur por jeta nuk eshte e shkret
ti je shum e forte dhe lufto per te rifituar besimin e saj serisht hasgsgsgss


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ?????????? Empty Re: SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ??????????

Mesazh nga Master prej Mon Jun 25, 2012 8:30 pm

Vetem nje here me zemer e me mendje


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ?????????? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ?????????? Empty Re: SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ??????????

Mesazh nga Almita prej Sun Jul 01, 2012 12:42 pm

wwwwwwwwwwwwwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawwwwwwwwwwww


shume here por vetm tani dashuroj me zemer vetet


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ?????????? Empty Re: SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ??????????

Mesazh nga Master prej Sun Jul 01, 2012 12:51 pm

pse me pare dashuroje me zemer prej kaucuku


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ?????????? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ?????????? Empty Re: SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ??????????

Mesazh nga Almita prej Sun Jul 01, 2012 12:52 pm

jooooooooooooooooooo dashuroja ne endrra jo ne ralitet


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ?????????? Empty Re: SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ??????????

Mesazh nga Lambi prej Mon Jul 02, 2012 8:27 am

Vetem nje (1) here.
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ?????????? Empty Re: SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ??????????

Mesazh nga Almita prej Mon Jul 02, 2012 8:50 am

WWAWAWWAUUU mcncdd


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ?????????? Empty Re: SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ??????????

Mesazh nga Lambi prej Mon Jul 02, 2012 8:53 am

Hahaha Very Happy
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ?????????? Empty Re: SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ??????????

Mesazh nga Almita prej Mon Jul 02, 2012 9:17 am

mcncdd


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ?????????? Empty Re: SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ??????????

Mesazh nga Lambi prej Mon Jul 02, 2012 9:23 am

Pilti
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ?????????? Empty Re: SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ??????????

Mesazh nga Almita prej Mon Jul 02, 2012 9:24 am

Very Happy


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ?????????? Empty Re: SA HERE KENI DASHURUAR NE JETEN TUAJ ??????????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi