Programe Forum - Welcome
Si ju pelqen te visheni ??? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si ju pelqen te visheni ???

Shko poshtë

Si ju pelqen te visheni ??? Empty Si ju pelqen te visheni ???

Mesazh nga Almita prej Sat Jun 23, 2012 11:44 am

Jepmni mendimin tuaj perveshjen dhe a ndikojne ata ne karakterin tuaj


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju pelqen te visheni ??? Empty Re: Si ju pelqen te visheni ???

Mesazh nga Anakonda prej Sat Jun 23, 2012 12:28 pm

me pelqen te vishem thjesht;mirepo ne ditet e sotme po u veshe mire dhe po pate lek ke miq;vishem sipas reastit dhe me pelqen te vishem sa me komode.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju pelqen te visheni ??? Empty Re: Si ju pelqen te visheni ???

Mesazh nga Master prej Mon Jun 25, 2012 8:37 pm

Me pelqen thjeshte dhe bukur...vesh ata qe me pelqejne mua


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si ju pelqen te visheni ??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju pelqen te visheni ??? Empty Re: Si ju pelqen te visheni ???

Mesazh nga Almita prej Sun Jul 01, 2012 11:50 am

bravooooooooooooooooooooooooooooooo


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju pelqen te visheni ??? Empty Re: Si ju pelqen te visheni ???

Mesazh nga Almita prej Sun Jul 01, 2012 11:51 am

sipas qejfit tim dhe ndikon ne karakter


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju pelqen te visheni ??? Empty Re: Si ju pelqen te visheni ???

Mesazh nga Estrela prej Sun Jul 01, 2012 11:55 am

Nuk vishem per hater te atyre qe deshirojne te dukem bukur thjeshtesine qe kam te vishem si te vishem jam ajo nuk nduyrshoj dot (edhe pse eshte nje fjale popullore si thone : Veshja te bene zoje,veshja te bene toje)..
Si ndihem me komod ashtu vishem ne perjashtim kur jam ne pune me duhet te vishem me veshje serioze...
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju pelqen te visheni ??? Empty Re: Si ju pelqen te visheni ???

Mesazh nga Almita prej Sun Jul 01, 2012 11:59 am

SHUME MIRE SEPSE NUK DUHET TE VISHEMI SIKUR THINE TE TJERET POR SI DUAM NE DHE NDIHEMI REHATE


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju pelqen te visheni ??? Empty Re: Si ju pelqen te visheni ???

Mesazh nga Almita prej Mon Jul 23, 2012 3:15 pm

sa me lehte se eshte vape
sa me thesht se nuk me plq te dukem ne sy te tjereve
sa ma mire e jo vehstire


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju pelqen te visheni ??? Empty Re: Si ju pelqen te visheni ???

Mesazh nga Master prej Tue Jul 24, 2012 10:42 am

me te shkurtra verees me te gjata dimrit Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si ju pelqen te visheni ??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju pelqen te visheni ??? Empty Re: Si ju pelqen te visheni ???

Mesazh nga SunShiNe prej Tue Jul 24, 2012 12:04 pm

sportiv


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju pelqen te visheni ??? Empty Re: Si ju pelqen te visheni ???

Mesazh nga Lambi prej Thu Jul 26, 2012 6:58 pm

Pantollona , maic dhe syza te bukura : P
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju pelqen te visheni ??? Empty Re: Si ju pelqen te visheni ???

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jul 30, 2012 9:46 am

pantallona te shkurtra,kanotjere e shapka(dmth thjesht)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju pelqen te visheni ??? Empty Re: Si ju pelqen te visheni ???

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 01, 2012 7:42 am

hmm, varet sipas rastit, dhe sipas ndjesive..Very Happy Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju pelqen te visheni ??? Empty Re: Si ju pelqen te visheni ???

Mesazh nga Almita prej Sat Aug 11, 2012 3:16 pm

sa me theshte


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju pelqen te visheni ??? Empty Re: Si ju pelqen te visheni ???

Mesazh nga Anakonda prej Sun Aug 12, 2012 4:52 am

si tma ket qefi; a per veshje spys njeri...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju pelqen te visheni ??? Empty Re: Si ju pelqen te visheni ???

Mesazh nga Master prej Sun Aug 12, 2012 6:26 am

sipas modes dhe kohes Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si ju pelqen te visheni ??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju pelqen te visheni ??? Empty Re: Si ju pelqen te visheni ???

Mesazh nga Anakonda prej Sun Aug 12, 2012 11:36 am

varet nga gjendja humorit
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju pelqen te visheni ??? Empty Re: Si ju pelqen te visheni ???

Mesazh nga Master prej Sun Aug 12, 2012 11:41 am

varet nga temperatura


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si ju pelqen te visheni ??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju pelqen te visheni ??? Empty Re: Si ju pelqen te visheni ???

Mesazh nga Anakonda prej Sun Aug 12, 2012 11:47 am

nca vendi ja m athere vishem ashtu sic duhet....
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju pelqen te visheni ??? Empty Re: Si ju pelqen te visheni ???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi