Programe Forum - Welcome
PERSHENDETJE  NGA TETOVA People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


PERSHENDETJE NGA TETOVA

Shko poshtë

PERSHENDETJE  NGA TETOVA Empty PERSHENDETJE NGA TETOVA

Mesazh nga nderim prej Sat Jun 23, 2012 5:48 pm

jam shum i nderuar qe jam anetare kerkoj admin ne msn

nderim
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 1
Reputation : 0
Join date : 23/06/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PERSHENDETJE  NGA TETOVA Empty Re: PERSHENDETJE NGA TETOVA

Mesazh nga VLoNjate prej Sat Jun 23, 2012 6:10 pm

Mirsevjen...! me ne fund 1 mashkull Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PERSHENDETJE  NGA TETOVA Empty Re: PERSHENDETJE NGA TETOVA

Mesazh nga Master prej Sat Jun 23, 2012 8:22 pm

Mire se erdhe


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

PERSHENDETJE  NGA TETOVA Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PERSHENDETJE  NGA TETOVA Empty Re: PERSHENDETJE NGA TETOVA

Mesazh nga SunShiNe prej Sat Jun 23, 2012 8:37 pm

Mirse erdhe :)


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PERSHENDETJE  NGA TETOVA Empty Re: PERSHENDETJE NGA TETOVA

Mesazh nga Anakonda prej Sun Jun 24, 2012 4:46 am

mireserdhe;kalofsh sa me bukur ne shoqerin tone...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PERSHENDETJE  NGA TETOVA Empty Re: PERSHENDETJE NGA TETOVA

Mesazh nga Almita prej Fri Jul 06, 2012 11:54 am

Mirse erdhe :)


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PERSHENDETJE  NGA TETOVA Empty Re: PERSHENDETJE NGA TETOVA

Mesazh nga Lambi prej Sat Jul 07, 2012 10:15 am

Mirsevjen , edhe une jom mashkull VlonJate Razz
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PERSHENDETJE  NGA TETOVA Empty Re: PERSHENDETJE NGA TETOVA

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi