Programe Forum - Welcome
Rri zgjuar 11 dite per te shikuar Evropianin, vdes kinezi 26-vjecar People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Rri zgjuar 11 dite per te shikuar Evropianin, vdes kinezi 26-vjecar

Shko poshtë

Rri zgjuar 11 dite per te shikuar Evropianin, vdes kinezi 26-vjecar Empty Rri zgjuar 11 dite per te shikuar Evropianin, vdes kinezi 26-vjecar

Mesazh nga VLoNjate prej Sat Jun 23, 2012 6:17 pm


Rri zgjuar 11 dite per te shikuar Evropianin, vdes kinezi 26-vjecar Images-44-300x172 Sipas mjekëve, vdekja ka ardhur si pasojë e një stili jete stresuese dhe jo të shëndetshme
Edhe pasioni mund të të dërgojë drejt vdekjes. Një kinez 26-vjeçar ka vdekur në Changsha, provincë e Kinës, pasi kaloi 11 netët e fundit duke qendruar zgjuar, për të shikuar ndeshjet e futbollit të kampionatit evropian.

Më 19 qershor, ai kishte shikuar me një mik në bar ndeshjen Itali-Irlandë, kishte pirë shumë birrë dhe më pas ishte kthyer në agim në shtëpi (për shkak të ndryshimeve të orarit, në Kinë ndeshjet transmetohen gjatë natës). Ky zakon faktikisht përsëritej prej disa ditësh e ja që pasi kishin kaluar vetëm pak orë, e ëma që shkoi për ta zgjuar, e gjeti të vdekur në shtrat.

Sipas mjekëve, vdekja ka ardhur si pasojë e një stili jete stresuese dhe jo të shëndetshme, pasi duket se kishte 10 ditë që i riu nuk flinte gjatë natës, vetëm për të shikuar ndeshjet e Evropianit. Plus edhe ekzagjerimet me alkoolin kanë dhënë efekt./ikub/


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rri zgjuar 11 dite per te shikuar Evropianin, vdes kinezi 26-vjecar Empty Re: Rri zgjuar 11 dite per te shikuar Evropianin, vdes kinezi 26-vjecar

Mesazh nga Master prej Sat Jun 23, 2012 8:21 pm

Uau sa te semure qe jane robt


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Rri zgjuar 11 dite per te shikuar Evropianin, vdes kinezi 26-vjecar Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rri zgjuar 11 dite per te shikuar Evropianin, vdes kinezi 26-vjecar Empty Re: Rri zgjuar 11 dite per te shikuar Evropianin, vdes kinezi 26-vjecar

Mesazh nga SunShiNe prej Sat Jun 23, 2012 8:37 pm

kot nuk thojn mendja gja e malle :)


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rri zgjuar 11 dite per te shikuar Evropianin, vdes kinezi 26-vjecar Empty Re: Rri zgjuar 11 dite per te shikuar Evropianin, vdes kinezi 26-vjecar

Mesazh nga Anakonda prej Sun Aug 12, 2012 12:29 pm

budallenj hesapi me gjith ndeshje;se moj jan tu fitu kto;fito tjeter kush;e nfakt e can ato per ty se vdiqe ato at qef kon me vdek me pa ato ftyra...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rri zgjuar 11 dite per te shikuar Evropianin, vdes kinezi 26-vjecar Empty Re: Rri zgjuar 11 dite per te shikuar Evropianin, vdes kinezi 26-vjecar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi