Programe Forum - Welcome
Pse janë femrat më seksi pasi të lindin fëmijë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pse janë femrat më seksi pasi të lindin fëmijë

Shko poshtë

Pse janë femrat më seksi pasi të lindin fëmijë Empty Pse janë femrat më seksi pasi të lindin fëmijë

Mesazh nga Master prej Sat Jun 23, 2012 8:34 pm

Pse janë femrat më seksi pasi të lindin fëmijë F.0621230645849_m
Edhe pse shumë nëna të reja nuk kanë kohë që menjëherë t’i kushtojnë vëmendje rikthimit në formë pas lindjes së fëmijës, ato nuk kanë arsye për t’u shqetësuar. Është treguar se pikërisht kjo gjendje i bën ato më seksipile.
Sipas psikologëve, ka shumë arsye pse nënat e reja janë më joshëse. “Më lehtë është që këtë ta shpjegosh me anë të kualitetit si nënë. Nënat e plotësojnë rolin e tyre të kujdesit, ndërsa disa prej tyre tregojnë dashuri të jashtëzakonshme ndaj fëmijës. Këto janë kualitetet që i bëjnë ato më atraktive”, thonë psikologët australianë.

Kur kjo kombinohet me aspektet seksuale të të qenit nënë, gjinjtë rrethorë dhe fytyra e plotë, u jep nënave të reja një kombinim të veçantë të seksualitetit dhe butësisë që nga pala e kundërt konsiderohet shumë e dëshiruar. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pse janë femrat më seksi pasi të lindin fëmijë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi