Programe Forum - Welcome
Nese ndonjehere...... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Nese ndonjehere......

Shko poshtë

Nese ndonjehere...... Empty Nese ndonjehere......

Mesazh nga Anakonda prej Sun Jun 24, 2012 4:54 am

Nese ndonjehere. . .ME FAL! Sad
Nese ndonjehere e teproj me xhelozine time me fal,por nuk bej dot ndryshe nuk eshte ne doren time eshte nje ndjenje e pakontrollueshme...Eshte frika,tmerri se mos mund te largohesh nga une...Nese ndonjehere behem me nerva te bertas me fal,ne ato momente nuk e mendoj gjate se c'them...Nese ndonjehere mundohem te te bej xheloz/e me fal,e bej sepse inatosem me veten..Pse duhet te jem vetem une ai/ajo qe behet xheloz/e per ty...Nese ndonjehere nuk te them Te Dua me fal,mos mendo kurrsesi se harroj...Ehhh si mund te harroj ekzistencen time...Por ne ato momente nuk e ndjej per ta thene..Jane ato momente kur ti duhet te pyesesh veten se cfare bere,apo the qe me beri mua te hesht,te mos them ate cka zemra ndjen..Ndoshta nuk e di por nje fjale e jotja ndryshon gjithcka ne mua...Nese ndonjehere kam dyshuar ne kete mrekulli qe po ndertojme dita-dites UNE dhe Ti...ME FAL...Eshte vetem ajo e mallkuar ''FRIKE''...Se mos gjithcka kemi ''SOT'' ''NESER'' do mbetet ne harrese...Thjesht nuk dua te ''mbush'' shpirtin me iluzione..Nuk dua te ''perplasem'' me zhgenjimin...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese ndonjehere...... Empty Re: Nese ndonjehere......

Mesazh nga Master prej Sun Jun 24, 2012 10:46 am

Ne shifemi rastesisht a do mundesh ti ulesh syt


Edituar për herë të fundit nga CrAcK në Sun Jun 24, 2012 1:04 pm, edituar 1 herë gjithsej


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nese ndonjehere...... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese ndonjehere...... Empty Re: Nese ndonjehere......

Mesazh nga KITTY prej Sun Jun 24, 2012 10:58 am

Nese ndonjher, dashur pa dashur do te eprmendet emri, a do te me kujtosh valle?
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese ndonjehere...... Empty Re: Nese ndonjehere......

Mesazh nga SunShiNe prej Sun Jun 24, 2012 11:54 am

humbas diqka, kam besim tek Zoti se cdo gje do rregullohet


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese ndonjehere...... Empty Re: Nese ndonjehere......

Mesazh nga Master prej Sun Jun 24, 2012 1:04 pm

ndiehm i dobet fajin e ke ti


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nese ndonjehere...... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese ndonjehere...... Empty Re: Nese ndonjehere......

Mesazh nga Anakonda prej Sun Jun 24, 2012 1:22 pm

urrej veten;do jesh ti shkaktari kryesor per humbjen time..
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese ndonjehere...... Empty Re: Nese ndonjehere......

Mesazh nga Master prej Sun Jun 24, 2012 1:30 pm

malli te merr mendo qe ishe ti shkaktarja qe sjemi me bashke


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nese ndonjehere...... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese ndonjehere...... Empty Re: Nese ndonjehere......

Mesazh nga Anakonda prej Sun Jun 24, 2012 1:47 pm

te bie ndermend per mua,mendo sesa shum te dua..
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese ndonjehere...... Empty Re: Nese ndonjehere......

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 28, 2012 6:01 pm

...Do te ndjesh mungesen time, mjafton te kuptosh gabimet e tua..:)
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese ndonjehere...... Empty Re: Nese ndonjehere......

Mesazh nga Embelsira prej Sun Jul 29, 2012 1:59 pm

Nese ndonjehere te them qe gabon eshte e vertet se duhet para te llogjukosh pastaj te flasesh .


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese ndonjehere...... Empty Re: Nese ndonjehere......

Mesazh nga Master prej Sun Jul 29, 2012 2:16 pm

do me kujtosh...mos harro ishe ti qe me vrave


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nese ndonjehere...... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese ndonjehere...... Empty Re: Nese ndonjehere......

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jul 30, 2012 9:50 am

do shihemi;do e ndryshoj rrugen sepse sdua te verbohem serish nga bukuria jote
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese ndonjehere...... Empty Re: Nese ndonjehere......

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi