Programe Forum - Welcome
Dashuri e Pamundur People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dashuri e Pamundur

Shko poshtë

Dashuri e Pamundur Empty Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun Jun 24, 2012 4:55 am

...Dy pika shiu lagen xhamin e dritares time,

Dy pika loti ndaluan mbi faqet e mia.
...
Sonte kjo nate melankolike m'beri te kujtoj ato kujtime,

Kujtimet e bukura qe me dhuroj dashuria..

Pa kuptuar u gjenda mbi fleten e bardhe,

e lapsin ne gishtat e mi.

Largesia nga ti me torturoj a e kupton vall?!

kur duhemi kaq shume pse duhet te jetojme ne vetmi?!!

Zemrohem nganjehere lapsin e perplas mbi tavoline,tymi i cigares me ben shoqeri.

Tashme mbeta me kujtimet magjike e te trishten vetmi,

Eh-zemra mu djeg kam mall-kam mall per ty...

Me mungon prania jote

dhe perqafimi yt i ngrohte.

ti je per mua Ylli me i bukur i universit te kesaj bote,

Sa te dua Engjelli im e din vetem i madhi Zot..

Edhe pse jetojme ne largesi,

e prane vetes nuk te kam.

Une jetoj per ty,

Me beso ne thellesi te pentagrameve zemra ime vetem Emrin tend mban............... NGA_**Princesha Jotee**
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun Jun 24, 2012 4:56 am

Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun Jun 24, 2012 4:56 am

Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun Jun 24, 2012 4:56 am

Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun Jun 24, 2012 4:56 am

Ja kete kam: Jeten time do e mbyll, Me dhimbje dhe me brenga, Kurre mos me harro, Ke qen gjithmon ne zemren time brenda. Sa shum kam per te thene, ...Por fjale nuk gjej dot, Nuk dua te jetoj me, Dua te zhdukem nga kjo bot. Te vdes e te fle e qete, Ty me mos te te besdis , Zemra ime pac fat ne jete

Pse mi zemra keshtu???
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun Jun 24, 2012 4:57 am

Me thuaj...
Ke dashuruar ndonjehere ne jeten tende?
Ke dashuruar ndonjehere me gjithe qenien tende?
Ke dashuruar ndonjehere dike, aq shume sa te harrosh veten tende?
Me thuaj...
Ke qare ndonjehere kur dikush te ka thene "lamtumire"?
Me thuaj...?

Me kthe keto pergjigje, dhe do mundohem te kuptoj cfare dashurova une?
Njeri, apo perbindesh...?
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun Jun 24, 2012 4:57 am

Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun Jun 24, 2012 4:58 am

Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun Jun 24, 2012 4:58 am

Urrej ditet qe qesh, kur keto qaste si ndaj me ty dhe oret qe vuaj qe aq rralle i shoh ata sy. Mallkoj veten time kur dridhem e qaj me lot, kur bindem gjithnje e me shume qe ne krah ste shterngoj dot. Urrej fjalet e dashurise qe s'do ti them dot kurre dhe zemren time qe se k'thej dot ne gur. Ste urrej ty e as endrrat e tua, urrej te vetmin fakt te hidhur qe smund te jem me ne krahet e tua....
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun Jun 24, 2012 4:58 am

Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun Jun 24, 2012 4:58 am

Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun Jun 24, 2012 4:59 am

Merre Zemren Qe Ka Rrah . Veq Per Ty Dikur . Se Ti Dhimbjen e Kti SHpirti Si Kuptove kurr
Merre Zemren Qe te Ka Dasht .Dhe qe e KE Thy Se nuk dua te besoj qe ti me ke genjy ..

Merre Zemren Qe Ka Rrah . Veq Per Ty Dikur . Se Ti Dhimbjen e Kti SHpirti Si Kuptove kurr
Merre Zemren Qe te Ka Dasht .Dhe qe e KE Thy Se nuk dua te besoj qe ti me ke genjy ..

Merre Zemren Qe Ka Rrah . Veq Per Ty Dikur . Se Ti Dhimbjen e Kti SHpirti Si Kuptove kurr
Merre Zemren Qe te Ka Dasht .Dhe qe e KE Thy Se nuk dua te besoj qe ti me ke genjy ..

Merre Zemren Qe Ka Rrah . Veq Per Ty Dikur . Se Ti Dhimbjen e Kti SHpirti Si Kuptove kurr
Merre Zemren Qe te Ka Dasht .Dhe qe e KE Thy Se nuk dua te besoj qe ti me ke genjy ..
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun Jun 24, 2012 4:59 am

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/264671_156690534404024_112427995496945_355904_1063658_n.jpg
Nuk dua te qaj. Nuk dua te tregoj qe jam e dobet. Por thjesht nuk mundem ti komandoj lotet !!!
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun Jun 24, 2012 4:59 am

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/267316_156688327737578_112427995496945_355880_6513802_n.jpg
Duroj c'do perbuzje, fjale e mallkim
Duroj c'do dhembje, vuajtje, zhgenjim
Duroj c'do frike, bertitje, lot
Duroj c'do rrahje zemre fort.
Duroj gjithcka qe ti sjell tek une
...Sepse te dua shume
.....""ehh ti je jeta ime""....
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi