Programe Forum - Welcome
Sot kam mbetur vetëm … People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sot kam mbetur vetëm …

Shko poshtë

Sot kam mbetur vetëm … Empty Sot kam mbetur vetëm …

Mesazh nga Anakonda prej Sun Jun 24, 2012 5:13 am

Sot kam mbetur vetëm … e dje të kisha ty kaq pranë!Kam metur si netët e vona të pakrypa në vete ,kam mbetur veç me kujtimin tënd,me mahnitjen e syve të tu të gjelbër dhe të spikatur me ca pika të verdhë, ashtu më duket më the se i kishe, ashtu dhe mua më duket se i kishe,se veç njeherë kam vështruar ashtu siç duhet sytë e tu,nuk kisha forcë ti shoh për së dyti se ato më vrisnin ishin kaq të fortë kishin një magji, kishin një ndriçim të veçantë të cilin se gjeta askund përveç se aty!Sot e di se udhëton diku larg ,përsërit rrugën e njëtë ,vjen dhe shkon por unë s’të shoh,s’të kam parë ka gjat kohë,dhe kam frikë se mos ndoshta largësia do ma vjedh dhe atë pak gjë që kam nga ty ,kujtimin tënd!
Dje të kisha kaq pranë por veç me zë ,kisha kaq pranë tingujt e shpirtit tënd ,dhe sot si kam se dje i hodha vet diku tej ,për ti fshirë nga kujtesa,ç’mëkat që kam bërë,hodha margaritarin më të shtrenjtë,që s’blihet me asgjë,mua më vodhën diamantin tim se se kuptova që më parë se ay ishte i vërteti,nuk ishte fallc ,gjithçka në të ishte e vërtetë. O zot!-sa keq jam sot, sa më dhemb kur më kujtohesh TI , e më pas dhe dita e djeshme e kësaj pranvere të vonë!
Ngrysem në vete si e çmendur ku të shkoj ,ku të të gjej ty,ti ike ,dhe un nuk të kërkova as adresë ,ç’mëkat që kam bërë!Zot ç’mëkat që vrava veten,vrava njeriun !
Dhe sot skam më askënd pranë meje,sa më mungon , të humba ty dhe kam humbur gjithçka kam humbur veten .Oh!-sa më mungon ,të humba ty dhe kam humbur gjithçka kam humbur veten kam humbur ç’do gjë të shtrejntë,hej!-kam humbur mikun më të mirë,sa keq të humbësh betejën kësisoj,sa keq!!Megjithëse un e di se ti kurrë ske për të lexuar këto rreshta që janë për ty,apo ndoshta dhe ke për të dyshuar se janë për dikë tjetër….un dhe më tej vazhdoj të shkruaj se s’kam çbëj tjetër s’kam si vras dhimbjen ,s’kam ku të shfryj veten ,duke më ardhur kaq shumë keq që të humba ty dhe me ty dhe veten!
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sot kam mbetur vetëm … Empty Re: Sot kam mbetur vetëm …

Mesazh nga Master prej Sun Jun 24, 2012 1:25 pm

Sa kot me duket jeta


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sot kam mbetur vetëm … Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sot kam mbetur vetëm … Empty Re: Sot kam mbetur vetëm …

Mesazh nga Anakonda prej Sun Jun 24, 2012 1:49 pm

edhe pse e di se serish do buzeqesh fati;por serish me ty do jem kudo..
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sot kam mbetur vetëm … Empty Re: Sot kam mbetur vetëm …

Mesazh nga Master prej Sun Jun 24, 2012 2:16 pm

mos u gezo se gjysmen e zemrers tende e kam une me vete


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sot kam mbetur vetëm … Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sot kam mbetur vetëm … Empty Re: Sot kam mbetur vetëm …

Mesazh nga SunShiNe prej Sun Jun 24, 2012 8:49 pm

por e di se kam Zotin


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sot kam mbetur vetëm … Empty Re: Sot kam mbetur vetëm …

Mesazh nga Master prej Sun Jun 24, 2012 9:10 pm

por ti a je e lumtur


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sot kam mbetur vetëm … Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sot kam mbetur vetëm … Empty Re: Sot kam mbetur vetëm …

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 25, 2012 2:23 pm

do me pelqente qe vetmin te ma largoje ti dashuria ime e pamundur..
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sot kam mbetur vetëm … Empty Re: Sot kam mbetur vetëm …

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi