Programe Forum - Welcome
Cfar ngjyre i keni syte? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfar ngjyre i keni syte?

Shko poshtë

Cfar ngjyre i keni syte? Empty Cfar ngjyre i keni syte?

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 25, 2012 2:59 pm

i dhahse ne search dhe nuk ekzistonte sa per dijeni (oo)
un e i kam jeshil e hapur..te lepij
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar ngjyre i keni syte? Empty Re: Cfar ngjyre i keni syte?

Mesazh nga SunShiNe prej Mon Jun 25, 2012 3:09 pm

kjo tem eshte edhe nje tjeter http://www.programe-al.net/t468-kur-ngjyra-e-syve-na-tregon-dicka

por gjithsesi jeshil te shkruar i kam


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar ngjyre i keni syte? Empty Re: Cfar ngjyre i keni syte?

Mesazh nga Master prej Mon Jun 25, 2012 7:17 pm

Kafe


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfar ngjyre i keni syte? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar ngjyre i keni syte? Empty Re: Cfar ngjyre i keni syte?

Mesazh nga KITTY prej Fri Jun 29, 2012 8:59 pm

Te shkruar..Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar ngjyre i keni syte? Empty Re: Cfar ngjyre i keni syte?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi