Programe Forum - Welcome
LEXO sHIKO People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LEXO sHIKO

Shko poshtë

LEXO sHIKO Empty LEXO sHIKO

Mesazh nga Anakonda prej Tue Jun 26, 2012 6:30 am

Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

LEXO sHIKO Empty Re: LEXO sHIKO

Mesazh nga Master prej Tue Jun 26, 2012 12:42 pm

Po e kam lexuar eshte shume e vertet...njeriu sduhet te jete pesimist epr asgje


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

LEXO sHIKO Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

LEXO sHIKO Empty Re: LEXO sHIKO

Mesazh nga Anakonda prej Tue Jun 26, 2012 7:01 pm

e pra po ce do se sfidat e jetes na bejn qe te humbasim shpresat per te vazhduar me tutje..
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

LEXO sHIKO Empty Re: LEXO sHIKO

Mesazh nga Master prej Tue Jun 26, 2012 8:04 pm

shpresa duhet t evdese e fundit


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

LEXO sHIKO Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

LEXO sHIKO Empty Re: LEXO sHIKO

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jun 27, 2012 7:51 am

shpresa ka shku ushtar me kohe...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

LEXO sHIKO Empty Re: LEXO sHIKO

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi