Programe Forum - Welcome
Facebook: Gjeni miqtë afër jush! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Facebook: Gjeni miqtë afër jush!

Shko poshtë

Facebook: Gjeni miqtë afër jush! Empty Facebook: Gjeni miqtë afër jush!

Mesazh nga Master prej Wed Jun 27, 2012 12:09 pm


Pas mundësisë për ndryshimin e komenteve pas postimit të tyre, rrjeti më i madh social në botë, Facebook.com tani ka shtuar edhe një funskion të ri në listën e aplikacioneve të saj mobile të cilën e ka quajtur ‘Find Friends Nearby’.
Siç sugjeron edhe emri, funksioni i ri në aplikacionet mobile të Facebook na mundëson t’i gjejmë miqtë tanë të cilët gjenden diku afër nesh.
Funksioni i ri i Facebook tani është në dispozicion për iOS dhe Android, ndërsa i njëjti na lejon të shohim se cilët nga miqtë tanë janë afër lokacionit tonë ekzistues.
Pavarësisht nga sistemi operativ, iOS apo Android, për tu qasur në aplikacion duhet të vizitoni menu > apps > find friend > other tools > Find Friends Nearby, ndërsa tani kjo mundësi ofrohet edhe përnes Facebook Mobile Web App. / Telegrafi /


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Facebook: Gjeni miqtë afër jush! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi