Programe Forum - Welcome
Eros (Horoskopi Erotik Per Femrat Dhe Meshkujt). People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eros (Horoskopi Erotik Per Femrat Dhe Meshkujt).

Shko poshtë

Eros (Horoskopi Erotik Per Femrat Dhe Meshkujt). Empty Eros (Horoskopi Erotik Per Femrat Dhe Meshkujt).

Mesazh nga Master prej Wed Jun 27, 2012 8:36 pm

Dashi;(mashkull)
Burrat dash jane shume "reaktive";nuk duhet pritur shume per ti ndezur seksualisht.
Deshirat e tyre eshte qe te kenaqin femren;te mos e bejne te kenaqet eshte nje
humbje e tyre,nje antentat kunder egoizmit te tyre.Mundet qe ata ti pershtaten
dhe te luajne lojera te gjata,perkedhelje,fjale te embla vetem per te kenaqur ne menyre
te kompletuar dhe totale femren,me te cilen bejne dashuri.
Burrat e kesaj shenje duan seksin e shpejte,por nuk jane te terhequr nga femrat qe
ju jipen shume shpejt.Kerkojne rrezikun dmth.sfiden dhe aventuren.
Femra e deshiruar nga nje mashkull i kesj shenje,duhet te jete e hedhur dhe sportive,
por ketij trupi tonik duhet ti lere zona te buta,keshtu qe mashkulli dash mund ta preke
dhe ta puthe.
Si ta bejme per vete;veshje seksi,fantazi dhe te jesh shume trasgresive.
Partnere ideale;Shigjetari.

DASHI;(femra)
Femrat e dashit jane shume pasionante dhe ju pelqen te lozin,preferojne te zgjasin kohen.Jane shume te ngjashme me meshkujt e shenjes se tyre,ne lidhje me deshiren per te kenaqur partnerin gjate raportit.Kerkojn meshkuj,me te cilet mund te jetojne momente aventure,nuk ka rendesi kush jane, eshte e rendesishme vetem qe ai mos te lodhet asnjehere dhe te jete i gatshem per ta kenaqur kur ajo ka deshire,sepse ne qofte se femra dash ka deshire per te bere seks nuk ka asgje qe mund ta ndaloje.Sa me shume e bejne ne vende te rrezikshme aq me shume eksitohen ato.Femra dash terhiqet nga meshkujt sportive;te fuqishem fizikisht dhe me nje karakter te forte.
Si ta bejme per vete;nje trup i bukur,karakter te vendosur dhe fantazi erotike.
Partneri i deal;Shigjetari.

DEMI;(mashkull)
Mashkulli i kesaj shenje i do gjerat tradicionale dhe seksi nuk ben perjashtim.Vendi i preferuar eshte nje krevat i madh dhe i forte,me jastek te bute dhe nje guverte te ngrohte.Gjate kontaktit mos e shperqendroni mbasi mund te kthehet ne nje dem te vertete.Per cdo ndalese duhet te filloni nga fillimi per te krijuar te njejten atmosfere.Ne fantazite e tyre erotike bashkojne kenaqesite e seksit me ato te tavolines.Femra e deshiruar nga ky mashkull;shume e zjarrte konkrete dhe praktike.
Partnere ideale;Akrepi.

DEMI(femer)
Femra dem eshte nje tip spartan,qe ne qofte se ka deshira nuk frenohet per tia bere te qarta partnerit.I pelqen te eksperimentoje lojera erotike qe perfshijne ushqimin,mundesisht duke e shperndare ushqimin mbi trupin e saj.Takimi seksual duhet te kryhet ne menyre shume intensive dhe gati e eger,sepse femra Dem urren ritmet e ngadalta.Ne qofte se ndjehen mire ne ambient,femrat Dem jane te dashura shum te mira.
Si ta bejme per vete;batuta te shpejta,buzeqeshje e shkelqyer dhe nje rezistence e madhe fizike.
Partneri i deal;Virgjeresha

BINJAKET;(Mashkulli)
Nje karaqkteristike tipike e ketij mashkulli eshte imagjinimi i nje aventure perfekte seksuale,si zbulimin e nje personi misterioz ne nje grup njerezish te saponjohur.Vendi i tij ideal mund te jete ne nje dhome luksoze,nje krevat i mbuluar me mendafsh,duke pire shampanje duke folur dhe duke u afruar ngadale me nje temperature te duhur seksuale.Femra ideale per te;te jete elegante me nje prezence te mire dhe komunikuese.
Si ta bejme per vete;nje shije miks fantazie,elegance e perzier me pak luks,do ta beje lehtesisht te humbe veten pas jush.
Partneri ideal;Peshorja.

BINJAKET(Femer)
Keto femra presin nje ekstaze te pabesueshme nga raporti seksual,por shpeshhere mbeten te zhgenjyer per arsye te pretendimeve qe ka shenja e tyre.Adhurojne te marrin dhurata nga meshkujt e tyre.Mashkulli ideal;te jete ne mireqenie,i kujdesshem dhe i rafinuar.Te dije ta beje te argetohet dhe te jete i komunikueshem.
Si ta bejme per vete;nje veprim origjinal dhe i kendshem,nje week-end shume luksoz me shume dhurata dhe me nje shishe shampanje ne nje atmosfere shume intime.
Partneri ideal;Peshorja

Gafoorrja(mashkull)
Femra ideale;me gjoks te madh qe i pelqen ta puthe dhe ta lepije.
Si ta bejme per vete;nje parfum i vecante i kombinuar me nje pale te brendshme seksi,qe shihet paksa nga nje dekolte ose nga pantallona me bel te shkurter.
Partneri ideal;Peshqit

Gaforrja(femer)
Mashkulli ideal;ato terhiqen nga meshkujt me nje shikim romantik dhe nje trup perfekt,adhurojne te ndenjura te formuara mire,me nje gjoks te forte dhe mu8skuloz.
Si ta bejme per vete;Nje ftese romantike,nje kembim shikimesh dhe duke arritur ne piken e duhur,nje raport seksual te fuqishem dhe te vendosur
Partneri ideal;Peshqit

Luani(mashkull)
Femra ideale;ka floke te gjate dhe pak te eger,gjoks te forte dhe te formuar mire.
Si ta bejme per vete;te jesh e gatshme per te bere eksperimente ne seks,duke e kombinuar me embelsi dhe perkedheli ne momentin e raportit fizik
Partneri ideal;Akrepi

Luani(femer)
Mashkulli ideal;i forte dhe i formuar nga nje organ me permasa mbi mesataren.
Si ta bejme per vete;nje ftese per pushime ne Karaibe,per te kercyer nen ritmet e muzikes latino-amerikan,e ndjekur nga mbremje te zjarrta.
Partneri ideal;dashi

VIRGJERESHA(MASHKULL)
Femra ideale;nje fizik te gjate,me gjinj te vegjel dhe me te ndenjura te forta.E paster dhe e disponueshme.
Si ta bejme per vete;e zhysim ne nje dhome te profumuar me essence naturale,e ndricuar nga nje drite e mbytur dhe ne fund duke e perkedhelur me nje masazh sensual.
Partneri ideal;DEMI

Virgjeresha(femer)
Mashkulli ideal;nje ekspert i fillimit te raportit,i zoti ne perkedhelje dhe ne masazhe,mashkulli te dije te bashkebisedoje dhe ta mbaje te zjarrte nje diskutim.
Si ta bejme per vete;duke masazhuar trupin e saj per shume kohe,duke filluar nga kembet e gjer tek zonat intime.
Partneri ideal;Bricjapi

Peshorja(mashkull)
Femra ideale;te jete e bukur,fisnike dhe elegante.
Si ta bejme per vete;nje dialog inteligjent dhe me nje te brendshme mendafshi ngacmohet fantazia e tij.
Partneri ideal;Ujori
Peshorja(femer)
Mashkulli ideal;terheqes,inteligjent dhe elegant.
Si ta bejme per vete;me ane te lojerave te gjata erotike,diskutimeve inteligjente dhe perkedheljeve
Partneri ideal;Binjaket

AKREPI;(mashkull)
Femra ideale;pasionante,instiktive dhe me nje nivel misteri dhe sekreti
Si ta bejme per vete;shikimet e shpejta e bejne qe te mos ta heqe mendjen nga ju
Partneri ideal;Luani
Akrepi(femer)
Mashkulli ideal;tradicionalist dhe gjithmone gati per te kenaqur fantazite e saj erotike
Si ta bejme per vete;bejeni te kuptoje qe e deshironi dhe qe jeni nje mashkull besnik e me vlera tradicionale.
Partneri ideal;Gaforrja

SHIGJETARI(mashkull)
Femra ideale;s'ka rendesi pamja fizike por te kene senc humori dhe ndjenjen e aventures te jene te gezueshme dhe optimiste
Si ta bejme per vete;1 mbremje argetuese,me disa batuta pikante dhe jo pa shije,pastaj papritur15min.erotike e kurorezuar me 1 orgazem
Partneri ideal;Dashi
Shigjetari(femer)
Mashkulli ideal;person argetues,dinamik dhe aventurier
Si ta bejme per vete;terhiqen nga muskulozet,mashkull pozitiv edhe me humor
Partneri ideal;ujori

Bricjapi;(mashkulli)
Femra ideale;me te ndenjura te medha e bust delikat,mban te brendshme seksi dhe trukohet shume mire.
Si ta bejme per vete;nje dhome e ngrohte dhe mikpritese,te parfumuara me aroma egzotike,nje krevat i madh dhe2 gota me vere te bardhe te vjeter
Partneri ideal;shigjetari
Bricjapi(femer)
Mashkulli ideal;diellor dhe brilant
Si ta bejme per vete;te kene fantazi,femrat e kesaj shenje nuk e pelqejn merzitjen
Partneri ideal;shigjetari

Ujori(mashkull)
Femra ideale;te vleresoje menyren e te berit seks dhe te brendshmet seksi
Si ta bejme per vete;perdorni komplimente ne menyre graduale mos jini te ashper
Partneri ideal;binjaket
Ujori(femer)
Mashkulli ideal;te kete stil dhe elegance
Si ta bejme per vete;meshkujt sportive dhe intelektuale,ua marrin mendjen
Partneri ideal;binjaket

Peshqit(mashkull)
Femra ideale;ka fantazi,femerore dhe nuk ka frike te marre iniciativen ne momentin e duhur,ne seks duhet te dije te drejtoje lojen
Partneri ideal;Gaforrja
Peshqit(femer)
Mashkulli ideal;profesor ne artin e seksit,me fantazi dhe i formuar mire
Partneri ideal;gaforrja.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Eros (Horoskopi Erotik Per Femrat Dhe Meshkujt). Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eros (Horoskopi Erotik Per Femrat Dhe Meshkujt). Empty Re: Eros (Horoskopi Erotik Per Femrat Dhe Meshkujt).

Mesazh nga Lambi prej Mon Jul 02, 2012 6:58 am

Thjesht mendoj qe me nje fjale "Horoskopi" nuk eshte i vertet , por njerzit jan gjithmon kurioz ta dine Horoskopin dhe shenjen e tyre..
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eros (Horoskopi Erotik Per Femrat Dhe Meshkujt). Empty Re: Eros (Horoskopi Erotik Per Femrat Dhe Meshkujt).

Mesazh nga Almita prej Tue Jul 03, 2012 11:36 am

Virgjeresha(femer)
Mashkulli ideal;nje ekspert i fillimit te raportit,i zoti ne perkedhelje dhe ne masazhe,mashkulli te dije te bashkebisedoje dhe ta mbaje te zjarrte nje diskutim.
Si ta bejme per vete;duke masazhuar trupin e saj per shume kohe,duke filluar nga kembet e gjer tek zonat intime.
Partneri ideal;Bricjapi


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eros (Horoskopi Erotik Per Femrat Dhe Meshkujt). Empty Re: Eros (Horoskopi Erotik Per Femrat Dhe Meshkujt).

Mesazh nga Anakonda prej Tue Jul 03, 2012 3:46 pm

Gaforrja(femer)
Mashkulli ideal;ato terhiqen nga meshkujt me nje shikim romantik dhe nje trup perfekt,adhurojne te ndenjura te formuara mire,me nje gjoks te forte dhe mu8skuloz.
Si ta bejme per vete;Nje ftese romantike,nje kembim shikimesh dhe duke arritur ne piken e duhur,nje raport seksual te fuqishem dhe te vendosur
Partneri ideal;Peshqit(hajde hajde horoskop)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eros (Horoskopi Erotik Per Femrat Dhe Meshkujt). Empty Re: Eros (Horoskopi Erotik Per Femrat Dhe Meshkujt).

Mesazh nga Almita prej Fri Jul 06, 2012 11:52 am

virgjeresha por kushe eshte bricjapi ketu


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eros (Horoskopi Erotik Per Femrat Dhe Meshkujt). Empty Re: Eros (Horoskopi Erotik Per Femrat Dhe Meshkujt).

Mesazh nga BabaStar prej Sun Sep 23, 2012 6:42 am

Gangsterja shkruajti:Gaforrja(femer)
Mashkulli ideal;ato terhiqen nga meshkujt me nje shikim romantik dhe nje trup perfekt,adhurojne te ndenjura te formuara mire,me nje gjoks te forte dhe mu8skuloz.
Si ta bejme per vete;Nje ftese romantike,nje kembim shikimesh dhe duke arritur ne piken e duhur,nje raport seksual te fuqishem dhe te vendosur
Partneri ideal;Peshqit(hajde hajde horoskop)
pallavra mos i beso horoskopit ti mi shpirti;por besoji dakut tat he se Gaforrja shkon ma shum me binjaket..
BabaStar
BabaStar
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 16
Reputation : 0
Join date : 22/09/2012
Age : 28
Location : Tek xemla njones

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eros (Horoskopi Erotik Per Femrat Dhe Meshkujt). Empty Re: Eros (Horoskopi Erotik Per Femrat Dhe Meshkujt).

Mesazh nga BabaStar prej Sun Sep 23, 2012 6:43 am

BINJAKET;(Mashkulli)
Nje karaqkteristike tipike e ketij mashkulli eshte imagjinimi i nje aventure perfekte seksuale,si zbulimin e nje personi misterioz ne nje grup njerezish te saponjohur.Vendi i tij ideal mund te jete ne nje dhome luksoze,nje krevat i mbuluar me mendafsh,duke pire shampanje duke folur dhe duke u afruar ngadale me nje temperature te duhur seksuale.Femra ideale per te;te jete elegante me nje prezence te mire dhe komunikuese.
Si ta bejme per vete;nje shije miks fantazie,elegance e perzier me pak luks,do ta beje lehtesisht te humbe veten pas jush.
Partneri ideal;Peshorja.(pallavra un me gangsteren shkoj ma mir...)
BabaStar
BabaStar
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 16
Reputation : 0
Join date : 22/09/2012
Age : 28
Location : Tek xemla njones

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eros (Horoskopi Erotik Per Femrat Dhe Meshkujt). Empty Re: Eros (Horoskopi Erotik Per Femrat Dhe Meshkujt).

Mesazh nga BabaStar prej Sun Sep 23, 2012 6:44 am

Almita shkruajti:virgjeresha por kushe eshte bricjapi ketu
dale prit se ta gjej un nje aahaaaahhaah mcncdd
BabaStar
BabaStar
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 16
Reputation : 0
Join date : 22/09/2012
Age : 28
Location : Tek xemla njones

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eros (Horoskopi Erotik Per Femrat Dhe Meshkujt). Empty Re: Eros (Horoskopi Erotik Per Femrat Dhe Meshkujt).

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi