Programe Forum - Welcome
Çuditem me ...? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çuditem me ...?

Shko poshtë

Çuditem me ...? Empty Çuditem me ...?

Mesazh nga Master prej Fri Jun 29, 2012 3:49 pm

Çuditem me ...?


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Çuditem me ...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çuditem me ...? Empty Re: Çuditem me ...?

Mesazh nga KITTY prej Fri Jun 29, 2012 8:22 pm

Cudtiem me faktin se sa absurde eshte vdekja..Sad Sad
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çuditem me ...? Empty Re: Çuditem me ...?

Mesazh nga Master prej Fri Jun 29, 2012 8:39 pm

...disa qe japin mendime per gjera qe si kane provuar


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Çuditem me ...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çuditem me ...? Empty Re: Çuditem me ...?

Mesazh nga KITTY prej Fri Jun 29, 2012 8:48 pm

..Disa qe nuk i kuptojne fjalet qe dua te them..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çuditem me ...? Empty Re: Çuditem me ...?

Mesazh nga VLoNjate prej Sun Jul 01, 2012 10:33 pm

...me disa qe genjehen nga fjalet e te tjereve!


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çuditem me ...? Empty Re: Çuditem me ...?

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jul 09, 2012 10:21 am

cuditem me veten time;qe bej shum pytjeje kur nuk marr dot pergjigje...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çuditem me ...? Empty Re: Çuditem me ...?

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 14, 2012 3:57 pm

disa njerez sa shume te lendojne edhe pse se kuptojne..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çuditem me ...? Empty Re: Çuditem me ...?

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jul 18, 2012 6:45 am

mashtruesat si nuk lodhen duke genjyer...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çuditem me ...? Empty Re: Çuditem me ...?

Mesazh nga Master prej Wed Jul 18, 2012 12:31 pm

ty qe kurre nuk ndryshove


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Çuditem me ...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çuditem me ...? Empty Re: Çuditem me ...?

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 01, 2012 7:58 am

..faktin se sa shume me mungon, edhe pse ike dje, e do kthehesh shpejt..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çuditem me ...? Empty Re: Çuditem me ...?

Mesazh nga Master prej Wed Aug 01, 2012 4:02 pm

faktin qe ka njerez shum egoist


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Çuditem me ...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çuditem me ...? Empty Re: Çuditem me ...?

Mesazh nga Embelsira prej Thu Aug 02, 2012 2:19 pm

Cuditem me ty kur nuk ven burimin e temes mvnjdss


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çuditem me ...? Empty Re: Çuditem me ...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi