Programe Forum - Welcome
Nje birre per... - Faqe 3 People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nje birre per...

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Nje birre per... - Faqe 3 Empty Nje birre per...

Mesazh nga VLoNjate prej Sun Jul 01, 2012 5:15 am

First topic message reminder :

veten time.. Very Happy


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Nje birre per... - Faqe 3 Empty Re: Nje birre per...

Mesazh nga Lambi prej Tue Jul 03, 2012 11:08 pm

Per Gjith Shqiptaret
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje birre per... - Faqe 3 Empty Re: Nje birre per...

Mesazh nga Almita prej Wed Jul 04, 2012 10:29 am

bravaa per ty


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje birre per... - Faqe 3 Empty Re: Nje birre per...

Mesazh nga Master prej Wed Jul 04, 2012 11:32 am

per cunat e veriut Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nje birre per... - Faqe 3 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje birre per... - Faqe 3 Empty Re: Nje birre per...

Mesazh nga Almita prej Wed Jul 04, 2012 12:05 pm

per crack qe ka bere kete forum kaq te mire gezuar


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje birre per... - Faqe 3 Empty Re: Nje birre per...

Mesazh nga VLoNjate prej Fri Jul 06, 2012 2:36 am

per lalin tim.........


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje birre per... - Faqe 3 Empty Re: Nje birre per...

Mesazh nga Master prej Fri Jul 06, 2012 6:17 am

kush o lali Razz

nje birre per gjithe


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nje birre per... - Faqe 3 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje birre per... - Faqe 3 Empty Re: Nje birre per...

Mesazh nga Almita prej Fri Jul 06, 2012 8:41 am

flm edhe ert ty crack
gezuar


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje birre per... - Faqe 3 Empty Re: Nje birre per...

Mesazh nga Lambi prej Sat Jul 07, 2012 10:19 am

Nje Birre per mua
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje birre per... - Faqe 3 Empty Re: Nje birre per...

Mesazh nga Master prej Sat Jul 07, 2012 11:24 am

vlonjate


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nje birre per... - Faqe 3 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje birre per... - Faqe 3 Empty Re: Nje birre per...

Mesazh nga Almita prej Sat Jul 07, 2012 6:09 pm

per te gjithe


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje birre per... - Faqe 3 Empty Re: Nje birre per...

Mesazh nga stv2008 prej Sat Jul 07, 2012 8:14 pm

Nje "Prost" nga ana ime per te gjithe
Po ajo birra ime ku osht mer jahu cere boni kshtu me me keni harru fare


resp per te gjithe


Nje birre per... - Faqe 3 Rmjllujpg
Nje birre per... - Faqe 3 2uz7cp0Nje birre per... - Faqe 3 2uz7cp0Nje birre per... - Faqe 3 2hwhe1_thjpgNje birre per... - Faqe 3 2uz7cp0Nje birre per... - Faqe 3 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje birre per... - Faqe 3 Empty Re: Nje birre per...

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 07, 2012 9:58 pm

Per shoqnin, e kam yll fare...Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje birre per... - Faqe 3 Empty Re: Nje birre per...

Mesazh nga Master prej Sat Jul 07, 2012 11:28 pm

per stv2008 qe ka humb


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nje birre per... - Faqe 3 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje birre per... - Faqe 3 Empty Re: Nje birre per...

Mesazh nga Almita prej Tue Jul 10, 2012 12:23 pm

stv2008 shkruajti:Nje "Prost" nga ana ime per te gjithe
Po ajo birra ime ku osht mer jahu cere boni kshtu me me keni harru fare


resp per te gjithe

nje birre per ty lale te befte mire gezuar


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje birre per... - Faqe 3 Empty Re: Nje birre per...

Mesazh nga Master prej Tue Jul 10, 2012 12:28 pm

Per vete se plasa vape


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nje birre per... - Faqe 3 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje birre per... - Faqe 3 Empty Re: Nje birre per...

Mesazh nga Almita prej Tue Jul 10, 2012 12:30 pm

gezuar


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje birre per... - Faqe 3 Empty Re: Nje birre per...

Mesazh nga stv2008 prej Tue Jul 10, 2012 7:42 pm

Nje birre per... - Faqe 3 Danke Te gjithe . Edhe nje per ju se shijon ne vape


Nje birre per... - Faqe 3 Rmjllujpg
Nje birre per... - Faqe 3 2uz7cp0Nje birre per... - Faqe 3 2uz7cp0Nje birre per... - Faqe 3 2hwhe1_thjpgNje birre per... - Faqe 3 2uz7cp0Nje birre per... - Faqe 3 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje birre per... - Faqe 3 Empty Re: Nje birre per...

Mesazh nga Master prej Tue Jul 10, 2012 9:17 pm

Nje birre per stv2008 dhe Vlonjati


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nje birre per... - Faqe 3 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje birre per... - Faqe 3 Empty Re: Nje birre per...

Mesazh nga Almita prej Thu Jul 12, 2012 8:09 am

nje birre per gjithe cunat e forumit


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje birre per... - Faqe 3 Empty Re: Nje birre per...

Mesazh nga Master prej Wed Jul 18, 2012 8:09 pm

veten


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nje birre per... - Faqe 3 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje birre per... - Faqe 3 Empty Re: Nje birre per...

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jul 30, 2012 9:49 am

cunat e forumit;se per gocat ska lezet...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje birre per... - Faqe 3 Empty Re: Nje birre per...

Mesazh nga stv2008 prej Sun Jan 20, 2013 8:48 pm

PERSHENDETJE TE GJITHEVE !!!
A KA NDONJI ME NA DHON NDONJE BIRRE KETU ME SE KAM KOHE KETU QE NUK KOM PI NJE BIRRE ,SE KISHA HUM RRUGEN DOLA NE SHKRETETIREN E SAHARASE MEZI KOM ARDH ,DOJA TA BEJA GEZUAR ,APO SKOM NJE ETJE TE MODHE


Nje birre per... - Faqe 3 Rmjllujpg
Nje birre per... - Faqe 3 2uz7cp0Nje birre per... - Faqe 3 2uz7cp0Nje birre per... - Faqe 3 2hwhe1_thjpgNje birre per... - Faqe 3 2uz7cp0Nje birre per... - Faqe 3 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje birre per... - Faqe 3 Empty Re: Nje birre per...

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jan 23, 2013 3:54 pm

per ato qe dun birr
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje birre per... - Faqe 3 Empty Re: Nje birre per...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi