Programe Forum - Welcome
Loja me Anije (Titanik) People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loja me Anije (Titanik)

Shko poshtë

Loja me Anije (Titanik) Empty Loja me Anije (Titanik)

Mesazh nga Lambi prej Mon Jul 02, 2012 2:26 pm

Eshte nje loje shum e bukur..

Jeni ne nje anije dhe do te udhetoni 2 muaj larg

Ju Do keni mundesi te zgjidhni dhomat prei 1 deri ne 150

Ju mund te keni dhoma p.sh
:Dua dhomen 15 Dua tv , telefon 2 krevat , dhe nje dark te shtruar romantike per gjdo nate dhe nuk dua askush te na pengoje..
Ju mund ta merni dhomen edhe per dy persona.

~Lambi
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me Anije (Titanik) Empty Re: Loja me Anije (Titanik)

Mesazh nga Almita prej Mon Jul 02, 2012 2:29 pm

PER MUA DHE PER TY DHE 200 BIRRA DHE 200 AKULLORE SE KEMI VAPE


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me Anije (Titanik) Empty Re: Loja me Anije (Titanik)

Mesazh nga Lambi prej Mon Jul 02, 2012 2:30 pm

Ne Rregull ja bejme keshtu?

Zotri:Na jep Dhomen me nr 5 duam Tv , Telefon dark romantike gjdo nate
dhe askush te mos na pengoj ?
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me Anije (Titanik) Empty Re: Loja me Anije (Titanik)

Mesazh nga Almita prej Mon Jul 02, 2012 2:35 pm

OKOK


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me Anije (Titanik) Empty Re: Loja me Anije (Titanik)

Mesazh nga Lambi prej Mon Jul 02, 2012 2:36 pm

Ok :)
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me Anije (Titanik) Empty Re: Loja me Anije (Titanik)

Mesazh nga Almita prej Mon Jul 02, 2012 2:37 pm

EJ POR SUIT NUK KA


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me Anije (Titanik) Empty Re: Loja me Anije (Titanik)

Mesazh nga Lambi prej Mon Jul 02, 2012 2:38 pm

Kamarier : Suitin shpejt apo nuk po ta mbushi syrin Razz
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me Anije (Titanik) Empty Re: Loja me Anije (Titanik)

Mesazh nga Almita prej Mon Jul 02, 2012 3:10 pm

HAHHAHAHAHAH PO SI URDHERO ZOTERI THOTE - KAMARJERI


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me Anije (Titanik) Empty Re: Loja me Anije (Titanik)

Mesazh nga Lambi prej Mon Jul 02, 2012 4:21 pm

Normal qe thot : Phaha
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me Anije (Titanik) Empty Re: Loja me Anije (Titanik)

Mesazh nga Almita prej Tue Jul 03, 2012 11:01 am

hahahhaha Very Happy mcncdd


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me Anije (Titanik) Empty Re: Loja me Anije (Titanik)

Mesazh nga Lambi prej Tue Jul 03, 2012 8:26 pm

Crying
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me Anije (Titanik) Empty Re: Loja me Anije (Titanik)

Mesazh nga Almita prej Wed Jul 04, 2012 10:30 am

nccddda


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me Anije (Titanik) Empty Re: Loja me Anije (Titanik)

Mesazh nga SunShiNe prej Wed Jul 04, 2012 12:24 pm

se kuptoj


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me Anije (Titanik) Empty Re: Loja me Anije (Titanik)

Mesazh nga Master prej Wed Jul 04, 2012 12:25 pm

As une


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Loja me Anije (Titanik) Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me Anije (Titanik) Empty Re: Loja me Anije (Titanik)

Mesazh nga Almita prej Wed Jul 04, 2012 12:32 pm

jeni ne nje anije qe po mbytet dhe cfare doni te beni ????????????
e kupni tani per ca bohet fjale


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me Anije (Titanik) Empty Re: Loja me Anije (Titanik)

Mesazh nga SunShiNe prej Wed Jul 04, 2012 12:35 pm

pse kaq shum gjera te vin nder mend kur je duke u mbytur zakonisht e vetmja gje qe te vjen nder mend eshte si te shpetosh


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me Anije (Titanik) Empty Re: Loja me Anije (Titanik)

Mesazh nga Almita prej Wed Jul 04, 2012 12:36 pm

jojooj por disa dite para se te mytesh them nese me kup //??????????????????????/


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me Anije (Titanik) Empty Re: Loja me Anije (Titanik)

Mesazh nga SunShiNe prej Wed Jul 04, 2012 12:38 pm

Aha kuptova flm per shpjegimin :)


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me Anije (Titanik) Empty Re: Loja me Anije (Titanik)

Mesazh nga Almita prej Wed Jul 04, 2012 12:40 pm

skgj


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me Anije (Titanik) Empty Re: Loja me Anije (Titanik)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi