Programe Forum - Welcome
Foto te anetareve...te forumit People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foto te anetareve...te forumit

Shko poshtë

Foto te anetareve...te forumit Empty Foto te anetareve...te forumit

Mesazh nga Lambi prej Mon Jul 02, 2012 2:46 pm

Po Filloj i pari Razz
1.

Foto te anetareve...te forumit Photo0057n

2.
Foto te anetareve...te forumit Photo0030nr
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te anetareve...te forumit Empty Re: Foto te anetareve...te forumit

Mesazh nga Almita prej Mon Jul 02, 2012 3:17 pm

SHUME FT TE BUKURA KJO E DYTA SI EMINEMI


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te anetareve...te forumit Empty Re: Foto te anetareve...te forumit

Mesazh nga Lambi prej Mon Jul 02, 2012 4:17 pm

Faleminderit Shume
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te anetareve...te forumit Empty Re: Foto te anetareve...te forumit

Mesazh nga Almita prej Mon Jul 02, 2012 4:19 pm

skgj


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te anetareve...te forumit Empty Re: Foto te anetareve...te forumit

Mesazh nga Anakonda prej Tue Jul 03, 2012 3:48 pm

duket se e dashke shkollen shum...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te anetareve...te forumit Empty Re: Foto te anetareve...te forumit

Mesazh nga Master prej Tue Jul 03, 2012 3:51 pm

KingiaBurrel shkruajti:duket se e dashke shkollen shum...

Posto foto jo koment Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Foto te anetareve...te forumit Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te anetareve...te forumit Empty Re: Foto te anetareve...te forumit

Mesazh nga Lambi prej Tue Jul 03, 2012 9:09 pm

CrAcK shkruajti:
KingiaBurrel shkruajti:duket se e dashke shkollen shum...

Posto foto jo koment Razz

Poashtu edhe ti CrAck Very Happy ahaha
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te anetareve...te forumit Empty Re: Foto te anetareve...te forumit

Mesazh nga Almita prej Thu Jul 12, 2012 8:24 am

mcncdd


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te anetareve...te forumit Empty Re: Foto te anetareve...te forumit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi