Programe Forum - Welcome
Një e Vërtetë e Hidhur, apo një Gënjeshter e Bukur ? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Një e Vërtetë e Hidhur, apo një Gënjeshter e Bukur ?

Shko poshtë

Një e Vërtetë e Hidhur, apo një Gënjeshter e Bukur ? Empty Një e Vërtetë e Hidhur, apo një Gënjeshter e Bukur ?

Mesazh nga Master prej Mon Jul 04, 2011 9:56 am

"Një e Vërtetë e Hidhur, apo një Gënjeshter e Bukur ?"E hap kete teme per te patur sa me shume diskutime dhe secili eshte i mirpritur ta shprehe opinionin e vete.

Une mendoj se me mir do ishte qe dikush t'ju informonte per nje te vertet edhe pse ndoshta mund te ishte shum e hidhur se sa t'ju genjente me nje genjeshter te bukur. Sepse heret ose vone e verteta del ne shesh dhe nje genjeshter e paramenduar ne keto raste nuk do kishte nje status te perhershem.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një e Vërtetë e Hidhur, apo një Gënjeshter e Bukur ? Empty Re: Një e Vërtetë e Hidhur, apo një Gënjeshter e Bukur ?

Mesazh nga T_o_n_i prej Tue Jul 05, 2011 7:43 pm

per dicka qe nuk do lendosh nje te 2-te me mire kjo e dyta por nese e lendon ateher te 1-ren edhe merr fund cdo gje
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një e Vërtetë e Hidhur, apo një Gënjeshter e Bukur ? Empty Re: Një e Vërtetë e Hidhur, apo një Gënjeshter e Bukur ?

Mesazh nga Sarita prej Mon Jul 11, 2011 7:55 pm

genjeshtra kurr smundet te jet e bukur edhe pse ne nje moment na duket ashtu ajo ne thelb esht e keqe
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një e Vërtetë e Hidhur, apo një Gënjeshter e Bukur ? Empty Re: Një e Vërtetë e Hidhur, apo një Gënjeshter e Bukur ?

Mesazh nga Embelsira prej Fri Jul 22, 2011 10:10 am

Me pelqen e verteta edhe pse mbase ben dem po te pakten njeriu e din te verteten edhe reagon per te dyten se si mundet te sillet meson me shume .


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një e Vërtetë e Hidhur, apo një Gënjeshter e Bukur ? Empty Re: Një e Vërtetë e Hidhur, apo një Gënjeshter e Bukur ?

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 30, 2011 11:09 am

preferoj nje te vertet te hidhur sesa nje genjeshter te bukur.." nuk ehste e vertet qe njerezit te urrejn kur ua thua te vertetn ne sy sado e hidhur te jete, sespe ka nga ta persona qe ju vleresojn per kte dhe nje nder ta jam ehde un"...:))
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një e Vërtetë e Hidhur, apo një Gënjeshter e Bukur ? Empty Re: Një e Vërtetë e Hidhur, apo një Gënjeshter e Bukur ?

Mesazh nga Snake prej Sat Jul 30, 2011 11:18 am

Nje e vertet e hidhur me mire sesa nje genjeshter super e bukur
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një e Vërtetë e Hidhur, apo një Gënjeshter e Bukur ? Empty Re: Një e Vërtetë e Hidhur, apo një Gënjeshter e Bukur ?

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 30, 2011 11:21 am

snake ta mbehstes...mendimin..:DD
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një e Vërtetë e Hidhur, apo një Gënjeshter e Bukur ? Empty Re: Një e Vërtetë e Hidhur, apo një Gënjeshter e Bukur ?

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 1:09 pm

me mire nje e vertete e hidhur se genjeshter e bukur :)


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një e Vërtetë e Hidhur, apo një Gënjeshter e Bukur ? Empty Re: Një e Vërtetë e Hidhur, apo një Gënjeshter e Bukur ?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 5:46 am

Nje te vertete te hidhur,edhe pse me lendon te pakten ta di se cjam e aft un te bej;dhe te di gjithshka per ata qe me rrethojn(ne lidhje me mua)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një e Vërtetë e Hidhur, apo një Gënjeshter e Bukur ? Empty Re: Një e Vërtetë e Hidhur, apo një Gënjeshter e Bukur ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi