Programe Forum - Welcome
Fto per kafe...nje anetar People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fto per kafe...nje anetar

Shko poshtë

Fto per kafe...nje anetar Empty Fto per kafe...nje anetar

Mesazh nga Almita prej Wed Jul 04, 2012 10:33 am

Fto per kafe nje njeri qe doni prsh

ftoj per kafe crack

dhe me radhe ok shpresoje ty pelqeje Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Pilti Pilti Pilti Pilti Pilti kisss


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fto per kafe...nje anetar Empty Re: Fto per kafe...nje anetar

Mesazh nga Almita prej Wed Jul 04, 2012 10:34 am

te gjithe forumin kix


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fto per kafe...nje anetar Empty Re: Fto per kafe...nje anetar

Mesazh nga Master prej Wed Jul 04, 2012 11:00 am

Almita e ftoj per nje kafe


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fto per kafe...nje anetar Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fto per kafe...nje anetar Empty Re: Fto per kafe...nje anetar

Mesazh nga Almita prej Wed Jul 04, 2012 12:05 pm

flm

crack ke kohe te pime nje kafe e per pak muhabet


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fto per kafe...nje anetar Empty Re: Fto per kafe...nje anetar

Mesazh nga Master prej Wed Jul 04, 2012 12:08 pm

ehe..kur


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fto per kafe...nje anetar Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fto per kafe...nje anetar Empty Re: Fto per kafe...nje anetar

Mesazh nga Almita prej Wed Jul 04, 2012 12:31 pm

hahha se di te shohim


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fto per kafe...nje anetar Empty Re: Fto per kafe...nje anetar

Mesazh nga Master prej Thu Jul 05, 2012 4:55 pm

kitty


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fto per kafe...nje anetar Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fto per kafe...nje anetar Empty Re: Fto per kafe...nje anetar

Mesazh nga Almita prej Fri Jul 06, 2012 8:43 am

kingen


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fto per kafe...nje anetar Empty Re: Fto per kafe...nje anetar

Mesazh nga Lambi prej Sat Jul 07, 2012 10:21 am

Almiten
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fto per kafe...nje anetar Empty Re: Fto per kafe...nje anetar

Mesazh nga Master prej Sat Jul 07, 2012 11:51 am

angel eays


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fto per kafe...nje anetar Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fto per kafe...nje anetar Empty Re: Fto per kafe...nje anetar

Mesazh nga Almita prej Sat Jul 07, 2012 6:06 pm

lambin


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fto per kafe...nje anetar Empty Re: Fto per kafe...nje anetar

Mesazh nga stv2008 prej Sat Jul 07, 2012 8:59 pm

HI HI HI KUSH PRANON ME RAKI LALE JENI TE GJITHE TE FTUM SE PA RAKI SIKUR NUK SHKON APO ALKOHOOL MAKAR


Fto per kafe...nje anetar Rmjllujpg
Fto per kafe...nje anetar 2uz7cp0Fto per kafe...nje anetar 2uz7cp0Fto per kafe...nje anetar 2hwhe1_thjpgFto per kafe...nje anetar 2uz7cp0Fto per kafe...nje anetar 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fto per kafe...nje anetar Empty Re: Fto per kafe...nje anetar

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 07, 2012 9:57 pm

CrAcK shkruajti:kitty

Crack ti bej shoqri kur te pije kafe me mua.. mcncdd mcncdd
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fto per kafe...nje anetar Empty Re: Fto per kafe...nje anetar

Mesazh nga Master prej Sat Jul 07, 2012 11:28 pm

se kuptova


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fto per kafe...nje anetar Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fto per kafe...nje anetar Empty Re: Fto per kafe...nje anetar

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jul 09, 2012 10:16 am

hapesen e temes;se na shkon muhabeti vaj te dyjave
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fto per kafe...nje anetar Empty Re: Fto per kafe...nje anetar

Mesazh nga Lambi prej Mon Jul 09, 2012 10:41 am

te Gjith Antaret
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fto per kafe...nje anetar Empty Re: Fto per kafe...nje anetar

Mesazh nga Almita prej Tue Jul 10, 2012 12:20 pm

ate siper se dua ta njoh me mire


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fto per kafe...nje anetar Empty Re: Fto per kafe...nje anetar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi