Programe Forum - Welcome
Te pushosh ne shqiperi. People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te pushosh ne shqiperi.

Shko poshtë

Te pushosh ne shqiperi. Empty Te pushosh ne shqiperi.

Mesazh nga paridi prej Fri Jul 06, 2012 11:59 am

Aja vlen te harxhosh para per pushime ne shqiperi,me kushtet qe te ofron turizmi yne.

paridi
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 8
Reputation : 0
Join date : 01/07/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te pushosh ne shqiperi. Empty Re: Te pushosh ne shqiperi.

Mesazh nga Almita prej Fri Jul 06, 2012 12:04 pm

po ja vlen ska si kete vite apo nuk eshte edhe 100 vjetori i pavarsise ska si SHQIPERIA


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te pushosh ne shqiperi. Empty Re: Te pushosh ne shqiperi.

Mesazh nga Master prej Fri Jul 06, 2012 12:10 pm

Shqiperia ka bukurri perallore


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Te pushosh ne shqiperi. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te pushosh ne shqiperi. Empty Re: Te pushosh ne shqiperi.

Mesazh nga Almita prej Fri Jul 06, 2012 12:12 pm

bravo crack je 1 nuk te zevendeson njeri


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te pushosh ne shqiperi. Empty Re: Te pushosh ne shqiperi.

Mesazh nga paridi prej Sat Jul 07, 2012 9:37 pm

Te gjithe ju patriotet e medhej qe flisni fjale te medha asnje prej jush nuk jeton ne shqiperi,Vendi nuk rregullohet me patriotizem por me vepra konkrete.

paridi
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 8
Reputation : 0
Join date : 01/07/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te pushosh ne shqiperi. Empty Re: Te pushosh ne shqiperi.

Mesazh nga Lambi prej Sat Jul 07, 2012 10:03 pm

paridi shkruajti:Te gjithe ju patriotet e medhej qe flisni fjale te medha asnje prej jush nuk jeton ne shqiperi,Vendi nuk rregullohet me patriotizem por me vepra konkrete.

Pse je kaq i Sigurt?
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te pushosh ne shqiperi. Empty Re: Te pushosh ne shqiperi.

Mesazh nga Vlonjati prej Sun Jul 08, 2012 7:09 pm

vlore

Vlonjati
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 17
Reputation : 1
Join date : 08/07/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te pushosh ne shqiperi. Empty Re: Te pushosh ne shqiperi.

Mesazh nga Lambi prej Mon Jul 09, 2012 8:12 am

Eshte bukur te pushosh ne Shqiperi
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te pushosh ne shqiperi. Empty Re: Te pushosh ne shqiperi.

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jul 09, 2012 10:15 am

esht bukur te punosh;edhe pse na mbyti kriza
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te pushosh ne shqiperi. Empty Re: Te pushosh ne shqiperi.

Mesazh nga Lambi prej Mon Jul 09, 2012 10:36 am

Eshte bukur sepse eshe bukuri : P
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te pushosh ne shqiperi. Empty Re: Te pushosh ne shqiperi.

Mesazh nga Almita prej Tue Jul 10, 2012 12:12 pm

paridi shkruajti:Te gjithe ju patriotet e medhej qe flisni fjale te medha asnje prej jush nuk jeton ne shqiperi,Vendi nuk rregullohet me patriotizem por me vepra konkrete.
wawawawawawwaw sa i pasjellshem por nuk te kuptoj nga e di ti se ne nuk jetojme ne shqiperi mo vlla se jam ne shqiperi dhe mos fol vend e pa vend kur nuk je i sigurt per dicka se jo gjithcka cdo njeri e di ok klm frikee


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te pushosh ne shqiperi. Empty Re: Te pushosh ne shqiperi.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi