Programe Forum - Welcome
6 këshilla për femrat me partner  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

6 këshilla për femrat me partner

Shko poshtë

6 këshilla për femrat me partner  Empty 6 këshilla për femrat me partner

Mesazh nga Master prej Fri Jul 06, 2012 12:30 pm

6 këshilla për femrat me partner  A_610-300x200
1. Blini ose merrni me qera një film erotik. Duhet të jetë diçka ndryshe nga pornoja tipike. Zgjidhni një lloj erotizmi që ju tërheq.
2. Sigurohuni që jeni duke marrë sasi të mira të vitaminës E. Studimet kanë treguar se një dietë e dobët me Vitamine E sjell një nivel të ulët të hormoneve seksuale.
3. Merrni cohosh të zi, një suplement bimor i mire. Ai ndihmon në rregullimin e niveleve të estrogjenit.
4. Shtoni në dietën tuaj ushqime qe njihen si afrodiziake. Ndërkohe qe çokollata është famshme për aftësitë e saja, provoni damianan (një lloj patate e ëmbël) dhe ginko, te dyja stimulojnë qarkullimin e gjakut ne zonën e gjenitale.
5. Merrni parasysh se mund te konsultoheni me një terapist seksual profesionist. Problemet tuaj mund te jene me shume psikologjike se sa fizike, dhe duke folur me dike ne këtë fushe mund te zgjidhe problemin tuaj.
6. Pyeteni veten nëse jeni me të vërtetë e lumtur ne marrëdhënien qe keni. Edhe pse mund te jete një zone e dhimbshme për të hulumtuar, është me mirë që të përballeni me këtë, nëse është kjo arsyeja e dëshirës suaj te ulet seksuale.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

6 këshilla për femrat me partner  Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

6 këshilla për femrat me partner  Empty Re: 6 këshilla për femrat me partner

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jul 09, 2012 10:17 am

aaahahaah interesante;keto keshilla vlejn per ato goca qe jan xheloze per patneret e tyre...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

6 këshilla për femrat me partner  Empty Re: 6 këshilla për femrat me partner

Mesazh nga Lambi prej Mon Jul 09, 2012 10:54 am

Hahaha sa me qeshet Razz
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

6 këshilla për femrat me partner  Empty Re: 6 këshilla për femrat me partner

Mesazh nga Master prej Mon Jul 09, 2012 12:11 pm

Goxha info


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

6 këshilla për femrat me partner  Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

6 këshilla për femrat me partner  Empty Re: 6 këshilla për femrat me partner

Mesazh nga Almita prej Thu Jul 12, 2012 8:58 am

hhhhhaaaaaa na shkrive mjafton pasjoni crack dhe ato qe thua ti kane vlere


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

6 këshilla për femrat me partner  Empty Re: 6 këshilla për femrat me partner

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi