Programe Forum - Welcome
Emri yt në Japonisht People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Emri yt në Japonisht

Shko poshtë

Emri yt në Japonisht Empty Emri yt në Japonisht

Mesazh nga Master prej Mon Jul 04, 2011 9:58 am

A:ka

B:tu

C:mi

D:te

E:ku

F:lu

G:ji

H:ri

I:ki

J:zu

K:me

L:ta

M:rin

N:to

O:mo

P:no

Q:ke

R:shi

S:ari

T:chi

U:do

V:ru

Y:qv
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Emri yt në Japonisht Empty Re: Emri yt në Japonisht

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 7:06 am

ca emri kitoka :PPPP hahahahahahha


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Emri yt në Japonisht Empty Re: Emri yt në Japonisht

Mesazh nga KITTY prej Mon Aug 01, 2011 8:01 am

goca yll pse me ke vjedh emrin re...:pp
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Emri yt në Japonisht Empty Re: Emri yt në Japonisht

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 10:50 am

uaaaaaaaa pse njelloj e kemi emrin :DDDD ahahahaha


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Emri yt në Japonisht Empty Re: Emri yt në Japonisht

Mesazh nga Master prej Mon Aug 01, 2011 11:02 am

vetem emrin keni te njejte ju :p


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Emri yt në Japonisht Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Emri yt në Japonisht Empty Re: Emri yt në Japonisht

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 11:14 am

ahahahhahha eeeeeeeeeeee Razz


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Emri yt në Japonisht Empty Re: Emri yt në Japonisht

Mesazh nga KITTY prej Mon Aug 01, 2011 12:11 pm

master edhe gjinin e kemi te njete..:pp apo jo goca-yll..:DD
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Emri yt në Japonisht Empty Re: Emri yt në Japonisht

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 12:12 pm

po edhe gjinine tashi me pamje si dihet ndoshta per kete e ka MaSt3r


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Emri yt në Japonisht Empty Re: Emri yt në Japonisht

Mesazh nga KITTY prej Mon Aug 01, 2011 12:14 pm

jo mi sbesoj, se jam e shemtut un ti je yll..:DD
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Emri yt në Japonisht Empty Re: Emri yt në Japonisht

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 12:15 pm

ua qyqyja cdo goc eshte princeshe po duhet kohe qe te gjeje princin Wink)


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Emri yt në Japonisht Empty Re: Emri yt në Japonisht

Mesazh nga KITTY prej Mon Aug 01, 2011 12:18 pm

hahahahhaah....se ve ne dyshim qe secili ka bukurine e vet e sti jep Zoti te gjitha...:))
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Emri yt në Japonisht Empty Re: Emri yt në Japonisht

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 12:19 pm

po ska gje te gjitha femrat kane dicka te tyren unike Very Happy


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Emri yt në Japonisht Empty Re: Emri yt në Japonisht

Mesazh nga Master prej Mon Aug 01, 2011 12:19 pm

/me i duket vetja princ


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Emri yt në Japonisht Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Emri yt në Japonisht Empty Re: Emri yt në Japonisht

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 12:20 pm

uaaaaa nncncncn e ke gjet princeshen ti apo akoma ?


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Emri yt në Japonisht Empty Re: Emri yt në Japonisht

Mesazh nga Master prej Mon Aug 01, 2011 12:21 pm

femrat jan si peshku hiqu koken gjith pjesa tjeter esht e mir


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Emri yt në Japonisht Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Emri yt në Japonisht Empty Re: Emri yt në Japonisht

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 12:23 pm

shiii shiiii hehehe ishlla te del e mire se ka qe edhe trupin e kane tkeq :PP


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Emri yt në Japonisht Empty Re: Emri yt në Japonisht

Mesazh nga Master prej Mon Aug 01, 2011 1:26 pm

zoti na rujt nga ata


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Emri yt në Japonisht Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Emri yt në Japonisht Empty Re: Emri yt në Japonisht

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 1:27 pm

hahhahahahahhaha ishalla :)


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Emri yt në Japonisht Empty Re: Emri yt në Japonisht

Mesazh nga Estrela prej Fri Feb 17, 2012 8:09 pm

U cfare teme, nuk di mire shqip japonisht do e di Very Happy
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Emri yt në Japonisht Empty Re: Emri yt në Japonisht

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 12:31 pm

cfare emri qe me dilka.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Emri yt në Japonisht Empty Re: Emri yt në Japonisht

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi