Programe Forum - Welcome
Përgjaken pushimet e familjes kosovare, vdesin atë e bijë, plagoset nëna People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Përgjaken pushimet e familjes kosovare, vdesin atë e bijë, plagoset nëna

Shko poshtë

Përgjaken pushimet e familjes kosovare, vdesin atë e bijë, plagoset nëna Empty Përgjaken pushimet e familjes kosovare, vdesin atë e bijë, plagoset nëna

Mesazh nga Master prej Wed Jul 11, 2012 8:47 pm

Përgjaken pushimet e familjes kosovare, vdesin atë e bijë, plagoset nëna 46346_62
KUKËS-Dy të vdekur nga e njëjta familje dhe një e plagosur është bilanci tragjik i askidentit të rëndë të ndodhur rreth orës 20:00 minuta në aksin rrugor Kukës-Kalimash.

Viktimat janë identifikuar si, Urata Kurti 10-vjece, Agim Kurti 54-vjec, ndërkohë mësohet se kryefamiljarja, Agime Kurti pas aksidentit u dërgua menjëherë në spitalin e Kukësit, ku mësohet se gjendja e saj është e rënduar për jetën.

Nga hetimet paraprake mësohet se familja kosovare udhëtonte nga Mitrovica drejt Shqipërisë për pushimet verore, por shpejtësia tej normave të lejuara ka bërë që automjeti tip 'Wolsvagen', me të cilin ata udhetonin, të dalë nga rruga, duke u përplasur me anësorët, për të përfunduar në një kanal.

Policia nis hetimet për zbardhjne e plotë të shkaqeve të aksidentit.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Përgjaken pushimet e familjes kosovare, vdesin atë e bijë, plagoset nëna Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përgjaken pushimet e familjes kosovare, vdesin atë e bijë, plagoset nëna Empty Re: Përgjaken pushimet e familjes kosovare, vdesin atë e bijë, plagoset nëna

Mesazh nga Almita prej Thu Jul 12, 2012 8:40 am

Sad Sad Sad Sad Sad Sad


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi